ebook Kuracje oczyszczające - Jadwiga Górnicka

Kuracje oczyszczające

Codziennie myjemy swoje ciało, włosy, zęby, dbamy o higienę, odpowiedni ubiór. A co z wnętrzem organizmu? Może nadszedł czas na generalne porządki, czyli... oczyszczanie organizmu?

Naturalne kuracje oczyszczające sprawdzone przez dr Górnicką podczas wieloletniej praktyki lekarskiej pozwolą cieszyć się zdrowiem przez długie lata!

W środku między innymi: dieta ryżowa, posty i głódówki, kuracja oczyszczająca wątrobę, sokoterapia, lista szkodliwych składników dodawanych do żywności.

Zadbaj o siebie... naturalnie!

Dodaj komentarz


W naszym pożywieniu jest mnóstwo zbędnych i często szkodliwych składników (choćby słodziki). Warto od czasu do czasu oczyścić z nich organizm. Ta książka może być w tym pomocna. Autorka jest lekarką naturalistka, więc mamy pewność, że prezentowane w książce metody są sprawdzone, nieszkodliwe i skuteczne. Ciekawym dodatkiem jest spis szkodliwych składników jakie dodają producenci do żywności. Warto zapoznać się z tą pozycją. Może odmienić życie na lepsze.

Dark Noise - 24 czerwca 2013 12:36


Mojemu przedmówcy chyba się pozycje książkowe pomyliły. Powyższa książka jest to zbiór porad i informacji dotyczących kuracji oczyszczających. Sądzę, że tego typu książeczka jest szczególnie przydatna w dzisiejszych czasach. Środowisko, w którym żyjemy jest bardzo zanieczyszczone, dlatego tego typu kuracja może zdecydowanie poprawić kondycję naszego organizmu. Książkę szczerze polecam, bo każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jest ona niezwykle praktyczna, a rady w niej zawarte łatwo można wcielić w życie.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 12:00


Mojemu przedmówcy chyba się pozycje książkowe pomyliły. Powyższa książka jest to zbiór porad i informacji dotyczących kuracji oczyszczających. Sądzę, że tego typu książeczka jest szczególnie przydatna w dzisiejszych czasach. Środowisko, w którym żyjemy jest bardzo zanieczyszczone, dlatego tego typu kuracja może zdecydowanie poprawić kondycję naszego organizmu. Książkę szczerze polecam, bo każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 11:59


Kolejna odsłona ciekawego przewodnika po Warszawie. Cieniutkie objętościowo woluminy przedstawiają konkretny obiekt lub miejsce. W tej części jest omawiany cmentarz żydowski. Pozycja jest dostępna także w wersji audio przewodnika. Sama koncepcja serii jest bardzo ciekawa. W kilkudziesięciu pozycjach są omawiane najciekawsze zakątki Warszawy. Można nabywać tylko interesujące nas części. Kiedyś pewnie uzbiera się całość. Autorka jest licencjonowanym przewodnikiem po mieście co daje gwarancję ciekawej opowieści.

Dark Noise - 24 czerwca 2013 11:03

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj