ebook Zagubiona w śniegu - Holly Webb

Zagubiona w śniegu

Pusia rozpaczliwie pragnie mieć własny dom, tak jak jej bracia i siostry, ale najwyraźniej nikt jej nie chce... A potem na farmie pojawia się Ela. Od razu zakochuje się w Pusi i błaga mamę, by pozwoliła jej zabrać kicię, ale mama jest nieubłagana. Nie chce w domu kota. Pusia i Ela mają złamane serce... A Pusia jest przerażona. Co się dzieje z kociętami, których nikt nie chce?... „Zagubiona w śniegu” to wzruszająca i ciepła opowieść o przyjaźni wrażliwej dziewczynki z małą kotką Pusią. Ta historia poruszy każde serce. I małe, i duże.

Wszystkich fanów książek Holly Webb i miłośników czworonogów zapraszamy na stronę:

www.zaopiekujsiemna.com.pl

Świetna zabawa dla wirtualnych opiekunów, forum i wiele konkursów!

Dodaj komentarz


Pusia, której dalsze losy mozemy przeczytać w książce "Pusia zagubiona kotka" to kotka ostatnia z miotu, czyli najmniejsza i najsłabsza. Zauroczona nią dziewczynka Ela błaga mamę by wziąć kotka do domu, jednak mama jest nieprzejednana. Ela, ale i Pusia są przerażone, bo nie jest wiadome co sie z kotkiem stanie jeśli nie znajdą dla niego domu. Ciepła i wzruszająca opowieść o opiece nad kotkiem spodoba się młodszym i starszym czytelnikom. Jak zwykle książki dopełniają czarno białe piękne ilustracje

Pharea - 11 czerwca 2013 13:59


Oj, jedno duże już poruszyła. Nie wiem czemu tak kocham książki dla dzieci, ale tak jakoś już jest. A ta jest CU-DOW-NA!

Aleksandra Skibińska - 23 marca 2013 12:04

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj