ebook Baśnie i legendy polskie - Opracowanie zbiorowe,praca zbiorowa

Baśnie i legendy polskie

Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z bohaterami naszych książek. Wprowadzą Cię oni w świat dziecięcych fascynacji, gdzie marzenia się spełniają, a wszystko wokół zachwyca swoją niezwykłością. Dzięki najcenniejszym utworom literatury dziecięcej odnajdziesz krainę, z której nie będziesz chciał wychodzić... Książka ta obejmuje najważniejsze legendy, prezentuje najbardziej interesujące historie dotyczące mitycznej przeszłości Polski. Tylko tutaj znajdziesz ludowe baśnie opowiadające o śpiących rycerzach, królowej Bałtyku, diable Borucie, uśpionej pannie czy cudownym dębie.

Dodaj komentarz


Zbiór wspaniałych polskich opowieści, pozwalający na poznanie podstawowych polskich baśni, a jako Polacy takowe znać przynajmniej w części powinniśmy. Opowiadania te czyta się przyjemnie i dość szybko, na dodatek nie powinny one nikomu sprawić kłopotów wspaniale napisane opowieści, szczerze polecam, świetne dla dzieci, ale dorośli też będą mieli co czytać i bynajmniej nie zajmie to dużo czasu, dlatego warto skorzystać.

Tralalalalalala - 10 maja 2017 22:48


Przepiękny zbiór najpiękniejszych baśni i legend polskich. Dzięki Wydawnictwu Zielona Sowa nasze dzieci będa mogły poznać baśnie i legendy inne niż wszystkie. Napisane przepięknym i jednocześnie prostym językiem będą zrozumiałe dla wszystkich dzieci, a jednocześnie ich mnogośc w zbiorze zapewni rozrywkę na wiele wieczorów. Jest to oczywiście również pozycja, do której można częśto wracać. Przepiękne historie zawarte w ksiażce spodobają się również rodzicom

Pharea - 10 maja 2017 22:48


My Polacy wcale nie jesteśmy gorsi i również mamy wiele wspaniałych baśni i legend, które mogą być niezwykle ciekawe zarówno dla małych, jak i dużych czytelników. Jest to zbiór, z którym naprawdę warto zapoznać swoje latorośle, coby pokazać młodszej części społeczeństwa mityczną stronę naszego kraju. Całość ma pozytywny przekaz, bawi i uczy. Polecam ten zbiór polskich legend i baśni, warto znać.

YoAnna - 10 maja 2017 22:48

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj