ebook Bajki na chwile przy kominku - Bożena Labus

Bajki na chwile przy kominku

Dobrym sposobem na ogrzanie i zapełnienie wolnego czasu, może być wspólne czytanie bajek. Gorąco zachęcam do poznania zielonego kota Asparagusa, potężnego ducha, mieszkającego na słonecznych wydmach czy zabawnego słonika Kubusia. Można także zerknąć przez dziurkę od klucza, co się dzieje na starym, zakurzonym strychu. Odkryć, kto mieszka w przedziwnej, kamiennej wieży oraz odbyć lot fotelem na biegunach w towarzystwie... dobrej wiedźmy. Serdecznie zapraszam w daleką podróż wraz z bohaterami bajek i bajeczek. "Bajki na chwile przy kominku" w prosty sposób ilustrują prawdziwe wartości, istotne w życiu człowieka. Wzbogacone zostały kolorowymi obrazkami plastyczki i nauczycielki pani Agnieszki Kurzawy, dzięki czemu czytanie staje się odkrywaniem "twarzy" kolejnych postaci, pojawiających się w e-booku.

Dodaj komentarz


Zbiór ciekawych i przepięknych bajek - opowiadań. Zbiorek składa się z sześciu bajek: Czarownice nad Bielszowicami, Zielony kot, Słoń Kubuś zostaje żeglarzem, Duch z wydm, Stara wieża i Na starym strychu. Jak to zwykle w przypadku bajek bywa, wszystkie zawierają w sobie morał i będą bardzo odpowiednie zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych. Doskonałe do czytania do poduszki, ale również i na podróż. Polecam rodzicom

Pharea - 10 czerwca 2013 11:31


Proste opowieści dla dzieci do poczytania w długie wieczory (najlepiej przed snem). Jak na prawdziwe bajki przystało każda z nich ma swój morał.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 13:51


Historia o Kubusiu mnie zachwyciła - żeglarstwo kocham ponad miarę, a poza tym to był taki przemiły słoń. Pozostałe bajki były również wspaniałe.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 13:14

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj