ebook Krwawy sztorm - Richard Castle

Krwawy sztorm

Ostatnia część trylogii przygód Derricka Storma, napisana przez czołowego autora listy bestsellerów „New York Timesa”, Richarda Castle’a, dostępna jedynie w formie eBooka.

Derrick Storm powraca – tym razem z doborową ekipą tajnych agentów CIA, z których każdy upozorował kiedyś własną śmierć. Teraz podejmują się niebezpiecznych i nielegalnych zadań, których agencja nie może oficjalnie przeprowadzić. Udają się w Góry Molguzarg w Uzbekistanie, aby szukać tam sztabek złota o wartości sześciu miliardów dolarów, ukrytych przez KGB przed rozpadem Związku Radzieckiego i obierają pełną niebezpieczeństw okrężną drogę, aby ocalić agentkę FBI April Showers z rąk socjopatycznego oprawcy. Lojalność Storma zostaje jednak wystawiona na ciężką próbę, gdy misja zaczyna przekształcać się w krwawą rozgrywkę na szczytach gór, a on i Showers przekonują się na własnej skórze, że ich zadanie różni się od tego, którego się podjęli…

Dodaj komentarz


Derrick Storm po raz trzeci rusza do akcji. Kolejny mało obszerny tomik. Sensacja w skondensowanej formie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to opowiadanie zostało „żywcem” wyjęte z jakiegoś magazynu sensacyjnego. Nieskomplikowana historia bez zawiłości. Idealna do szybkiego przeczytania i zapomnienia. Książka może być niezobowiązującą rozrywką do poduszki lub całkiem przyjemnym towarzyszem w podróży. Coś na kształt serialu przeniesionego na papier.

Doris - 31 maja 2013 17:44


Trochę króciutka ta historia. W chwili, gdy człowiek się rozsmakuje w treści nagle czyta ostatnie zdanie. Fabułą jest poprawna, nie ma tu jakichś wielkich niespodzianek, a całość podąża znanymi schematami, lecz nie razi to aż tak bardzo i nie przeszkadza. Czyta się szybko, ot książka na umilenie krótkiej podróży koleją. Szału nie ma, ale spokojnie w ramach rozrywki można przeczytać.

YoAnna - 21 maja 2013 21:31


Najlepiej wszystkie części tego mini-cyklu czytać jedną po drugiej tak jakby stanowiły całość. Wszystko wtedy jest logiczne. Lekka, szybka sensacja bez zbędnych opisów, ale też bez szczególnych emocji

Cezary Kolczuga - 20 kwietnia 2013 17:28

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj