ebook Ciechocinek. Przewodnik. Informator. Plan - Opracowanie zbiorowe

Ciechocinek. Przewodnik. Informator. Plan

Bogato ilustrowany zdjęciami przewodnik po Ciechocinku – jednej z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce. Znajdziesz w nim najważniejsze informacje z historii miasta, plan miasta, ciekawostki o miejscach, które warto zobaczyć, oraz przewodnik po uzdrowiskach zgodnie z profilami leczenia.

Dodaj komentarz


W Ciechocinku byłem dość dawno i n ie uważam, że jest to uzdrowisko wyłącznie dla ludzi starszych, choć głównie tacy się tam przewijają. Tężnie tworzą swoisty mikroklimat i ludzie którzy mają problemy z układem oddechowym przeważnie dobrze się tam czują. Pozycja oprócz podstawowych informacji przydatnych każdemu kuracjuszowi zawiera także plan i coś czego nie spotkamy w innych przewodnikach – opisy schorzeń jakie można w Ciechocinku leczyć.

Dark Noise - 24 czerwca 2013 17:10


Ciechocinek - wspaniale i piękne , ulubione przez ludzi starszych uzdrowisko. Nim się tam wybierzesz sięgnij po ten dotychczas najlepiej napisany przewodnik i informator o tym uroczym mieście, aby spędzając tam czas nie ominąć ani jednego ciekawego miejsca oraz by wiedzieć i tym mieście wszystko co się wiedzieć powinno ! Dobra książka również z medycznego punktu widzenia. Polecam wszystkim , którzy pragną wypocząć w tym miejscu !

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 00:00

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj