ebook Scooby-Doo! i klątwa wilkołaka - James Gelsey

Scooby-Doo! i klątwa wilkołaka

Tajemnicza Spółka postanawia odwiedzić Ranczo Samotnego Wilka z okazji setnej rocznicy jego istnienia. Wizyta okazuje się wspaniałą przygodą w cowboyskim stylu. Ale tylko do pierwszej pełni księżyca. Tej nocy na ranczu dochodzi do mrożących krew w żyłach zdarzeń. Najgorsze, że pojawia się przerażający wilkołak, który kradnie złote podkowy – cowboyski talizman szczęścia i bogactwa. Cała nadzieja w Scoobym-Doo i jego przyjaciołach! Ale czy młodym detektywom uda się rozwikłać emocjonującą zagadkę nawiedzanego rancza?

Dodaj komentarz


Kolejne przygody sympatycznego psiaka i ekipy „detektywistycznej”. Tym razem są na tropie strasznego wilkołaka. Oczywiście jest więcej śmiechu niż strachu. Dzieci uwielbiają takie historie (przynajmniej te, które znam). Ponieważ książeczki z tej serii są ulubionymi moich kuzynów zawsze kiedy jest okazja robię im prezent. Wcześniej oczywiście czytam czy historia nie jest zbyt straszna (raczej się to nie zdarza). Starsze dzieci mogą same pokusić się o rozwiązanie „zagadki”.

Doris - 21 maja 2013 20:52


W serii jest kilka "potworów". Wilkołaka nie mogło zabraknąć. Scooby jak zwykle śmieszy. Rozśmieszy też niektórych dorosłych (o dzieci nie ma się co martwić).

Cezary Kolczuga - 19 kwietnia 2013 07:41

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj