ebook Scooby-Doo! i potwór z wesołego miasteczka - James Gelsey

Scooby-Doo! i potwór z wesołego miasteczka

Diabelskie koło, beczka śmiechu, kolejka górska! Scooby i jego przyjaciele doskonale bawią się w wesołym miasteczku. Że też w środku najlepszej zabawy musiał się pojawić potwór?! Czyżby urwał się z Domu Strachów? Karuzele pustoszeją, na strzelnicach nikt nie strzela, wata cukrowa przestała się kręcić. Tajemnicza Spółko, ratuj! Musisz zdemaskować potwora, bo bez twojej pomocy bajkowy lunapark zamknie swoje podwoje, a my stracimy mega atrakcje!

Dodaj komentarz


Kolejna pozycja z serii stworzonej na podstawie filmu rysunkowego. Niestraszne strachy, które bardziej śmieszą niż straszą i „bohaterski” pies ulubiony przez większość dzieci. Wcześniej miałam już do czynienia z pozycjami z tej serii i nie byłam rozczarowana. Moi kuzyni zawsze mnie proszą o nowe części, więc w miarę możliwości im je dostarczam. Oczywiście namawiają mnie do czytania. Często to się im udaje.

Doris - 21 maja 2013 20:52


Skoro mojej bratanicy spodobała się inna książeczka z tego cyklu nie omieszkałem podarować jej następnej. Poprzednia poszła w kąt :) Co też dzieci w tym widzą?

Cezary Kolczuga - 16 kwietnia 2013 15:15

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj