ebook Trzy oblicza pożądania - Megan Hart

Trzy oblicza pożądania

  • Autor:

    Megan Hart

  • Wydawnictwo:

    Mira

  • Format:MOBI + EPUB
Nigdy nie zdradziłam męża. Nie miałam też żadnych powodów, by podejrzewać, że on mnie zdradził. A teraz zapraszaliśmy obcą osobę do naszego łóżka. Musiałabym być stuknięta, żeby nie czuć niepokoju. Pożądanie zwyciężyło nad zdrowym rozsądkiem. Zupełnie jak w przeszłości, gdy moje ciało zignorowało rady umysłu i serca. Dojrzałam, ale nie zmądrzałam. Stałam pomiędzy, ale jednocześnie ponad nimi, jak dama między dwoma królami. Byli opanowani, choć gotowi zmienić to w każdej chwili, czekali tylko na moją komendę. Nie byli podobni, ale w tej chwili całkowicie nierozróżnialni. – Chodźcie – powiedziałam cicho, ale obaj mnie usłyszeli. Odwróciłam się na pięcie i ruszyłam do sypialni, nie oglądając się za siebie. (…) Podniosłam powoli ręce, ujęli moje dłonie i wtedy ich przyciągnęłam. Poczułam na plecach ręce męża obok rąk Alexa. Nie byliśmy już trójkątem o ostrych wierzchołkach, lecz tworzyliśmy krąg. Spleciony z ramion, nóg i złączony wspólnym pragnieniem.

Dodaj komentarz


Romans nie romans? Erotyk nie erotyk? Trudno jednoznacznie określić. Są też w tej książce elementy, które powodują, że można ją zaliczyć do powieści obyczajowych. Mamy trójkąt miłosny, mamy seks, ale też poruszane są problemy codzienności. Historia może się wydawać z pozoru znajoma, ale zainteresuje tych czytelników, którzy od dobrego romansu/erotyku oczekują też jakiejś fabuły a nie tylko scen łóżkowych wokół których wszystko „się kręci”.

Dark Noise - 5 czerwca 2013 17:48


Bohaterka powieści to zakompleksiona kobieta bliska trzydziestki. Niby życie ma uregulowane i niejedna przedstawicielka płci pięknej chciałaby się znaleźć na jej miejscu. Poznaje jednak kogoś i zaczyna się historia, którą duża liczba czytelników zna z innych książek. Oryginalności tu żadnej, choć bohaterka może wzbudzać z początku współczucie, by potem zainteresować czytelnika następującą w niej przemianą (nie jest to jednak jakieś studium psychologiczne, to nie ten typ literatury). Niczym nie wyróżniający się romans jakich wiele. No może sceny seksu są pewną „atrakcją”.

Doris - 28 maja 2013 12:41


Książka tylko dla dorosłych i "najgorętsza książka roku". Ciekawie opisana historia kobiety - Anny, której życiu na pozór nie można nic zarzucić. Ma w prawdzie wścibską teściową dopraszającą się o wnuki, ale większość teściowych tak ma. Przygotowując przyjęcie na cześć swoich rodziców Anna poznaje przyjaciela swojego męża, który w konsekwencji stworzy z nią i jej mężem miłosny trójkąt. Odważna książka, głęboka, traktująca nie tylko o seksie ale poruszająca również poważne problemy

Pharea - 10 maja 2013 18:55


Zaskakująca jak na literaturą erotyczną. Opowiada historię kobiety, której jeden mężczyzna nie wystarczał.

Zakurzona półka - 26 marca 2013 17:36

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj