ebook Które diety naprawdę działają. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady... - Marcin Black,Natasha Newidea

Które diety naprawdę działają. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady...

Jeśli masz dość zastanawiania się, które diety naprawdę działają i skutecznie redukują nadwagę (w tym likwidują otyłość), sięgnij po realne doświadczenia tysięcy „dietujących” osób, które powiedzą Ci jakie sposoby na odchudzanie i które programy dietetyczne w końcu okazały się dla nich skuteczne (lub wręcz przeciwnie!).

W publikacji opisano wnioski i opinie w odniesieniu do 40. diet lub tzw. „diet”.

Przy okazji dowiedz się, skąd bierze się nadwaga lub otyłość oraz co inni ludzie o tym myślą. Poznaj również prawdziwe historie walki z nadwagą lub otyłością i doświadczenia różnych osób, zanim skutecznie straciły zbędne kilogramy.

Jeśli ponadto chcesz wiedzieć...

  • jak nie dać się nabrać na slogany reklamowe;
  • co naprawdę działa i w jakich sytuacjach;
  • jak uniknąć efektu jo-jo
  • jaką walkę z nadwagą stoczyły setki osób i jak wreszcie pozbyły się problemu...

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Nie szukaj po ciemku! Posłuchaj innych, którzy przeszli już długą drogę doświadczeń i teraz mówią ci, co masz robić, żeby osiągnąć wreszcie sukces w walce z nadwagą!

Publikacja nie zawiera typowych opisów składników poszczególnych diet i harmonogramów ich stosowania (informacje i przepisy dot. każdej diety można łatwo znaleźć w internecie). Autorzy skupiają się raczej na zestawieniu wniosków i opinii wielu ludzi, którzy testowali różne diety i na własnym przykładzie wypowiadają się na temat ich skuteczności.

ZAPRASZAMY DO POUCZAJĄCEJ LEKTURY!

 

DOTYCHCZASOWE PUBLIKACJE serii "!ALE HISTORIE!":

  • "JEGO ZDRADA. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."

  • "JEJ ZDRADA. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."

  • "ROZWÓD. WALKA O MAJĄTEK I DZIECI. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."

  • "INTERCYZA A PODZIAŁ MAJĄTKU. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."

  • "KTÓRE DIETY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ. Prawdziwe historie, wnioski, opinie, porady..."

 

"!ALE HISTORIE!" - Nr 1 taka SERIA WYDAWNICZA!

Seria wydawnicza "!ALE HISTORIE!" to nowa formuła prezentowania trudnych spraw i stosunków międzyludzkich (często bardzo osobistych i wstydliwych). Na bazie tysięcy autentycznych historii "z życia wziętych", autorzy prezentują często szokujące prawdziwe historie i relacje uzupełnione ich wnioskami, komentarzami i poradami. Znajdziemy tu też cenne wskazówki setek osób, które bolesne doświadczenia mają już za sobą i pokazują konsekwencje dokonanych kiedyś życiowych wyborów. To nieocenione źródło praktycznej wiedzy, co należy, a czego nie wolno robić, gdy określone sytuacje dotkną nas samych. Wydane publikacje dotykają problemów związanych ze zdradą partnerską, rozwodem, podziałem majątku, omawiają intercyzę przedmałżenską, a obecna publikacja, jako wyjątek, dotyczy diet i odchudzania...

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj