ebook By the Book. Między wierszami - Jasmine Guillory

By the Book. Między wierszami

To połączenie baśni i komedii romantycznej jest czystą magią! Wzrusza i porywa od początku do końca!

Julie Murphy, autorka Kluseczki i If the Shoe Fits. Zanim wybije północ, bestsellerów „New York Timesa”

Jasmine Guillory to niekwestionowana królowa współczesnego romansu.

vogue.com

Nikt nie wypełnia porywających romansów dowcipem i celnymi obserwacjami jak Jasmine Guillory.

elle.com

Jeden z najwyrazistszych nowych głosów w romansie.

Entertainment Weekly

CZASEM, BY KOGOŚ POZNAĆ, TRZEBA CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI.

Isabelle nie tak wyobrażała sobie dwudziestopięcioletnią siebie, gdy zaraz po studiach zaczynała karierę w branży wydawniczej. Ale dwa lata później wciąż mieszka z rodzicami i jest jedną z niewielu czarnych osób w swojej firmie. Przepracowana i marnie opłacana, wciąż rozdarta między walką o swoje a trzymaniem języka za zębami, Izzy zaczyna rozumieć, że pragnie czegoś więcej. Kiedy przypadkiem słyszy, jak jej szefowa skarży się na nieznośnego celebrytę, który nie dotrzymał terminu oddania wyczekiwanego zbioru wspomnień, Isabelle wykorzystuje swoją szansę. Wystarczy, że pojedzie do posiadłości niedoszłego pisarza w Santa Barbara i porządnie go zmotywuje. Nic trudnego, prawda? Ale Izzy szybko przekonuje się, że rzuciła się na głęboką wodę. Beau Towers to nie żaden banalny celebryta spisujący swoje skandalizujące przeżycia. Jest zblazowany, wycofany i, jak się okazuje, równie zagubiony jak Izzy. Ale jeśli ambitna dziewczyna chce osiągnąć swój cel,

musi poskromić jego opryskliwość i pomóc mu przelać trudne wspomnienia na papier. Wkrótce okazuje się, że łączy ich więcej, niż oboje się spodziewali.

Romantyczna odsłona Pięknej i Bestii pióra bestsellerowej pisarki Jasmine Guillory to historia stara jak świat… opowiedziana na nowo.

JASMINE GUILLORY to autorka bestsellewrów „New York Timesa”, w tym „The Wedding Date. Randka w ciemno”, wyróżnionego przez Reese’s Book Club „The Proposal” i „While We Were Dating”. Jej teksty pojawiały się na łamach „Wall Street Journal”, „Cosmopolitan”, „Bon Appétit” i „Time”. Często wypowiada się też na tematy okołoksiążkowe w programie „Today”. Mieszka w Oakland w Kalifornii.