ebook Portret zabójcy - Heather Graham

Portret zabójcy

To był na pozór banalny incydent na autostradzie. Jednak Ashley, studentce kończącej Akademię Policyjną, okoliczności wypadku od razu wydają się podejrzane. Gdy dowiaduje się, że ofiarą padł jej szkolny kolega, postanawia zebrać jak najwięcej informacji. Szybko odkrywa nić łączącą wypadek drogowy z jeszcze bardziej przerażającymi zdarzeniami.

Pięć lat temu detektyw Jack Dilessio tropił seryjnego mordercę. Wszystkie ofiary były kobietami i należały do tej samej sekty. Ich zabójca w końcu trafił do więzienia. Tymczasem na bagnach Florydy zostają odkryte zwłoki kobiety okaleczonej identycznie jak ciała zamordowanych przed laty.

Śledztwa Ashley i Jacka splatają się, a im głębiej oboje przenikają do świata korupcji i zbrodni, tym bardziej uświadamiają sobie, że pragną być partnerami nie tylko na gruncie zawodowym...

Dodaj komentarz


Kolejny raz Floryda i zbrodnie dziejące się w jej obrębie. I po raz kolejny wątek romansowy przytłacza elementy kryminalne. Czytało się szybko, książka nie jest zbyt długa, jednak to za mało, by uznać tę pozycję za interesującą lekturę. Zabrakło czegoś nowego oryginalnego. O element zaskoczenia też trudno. Jeśli ktoś szuka czegoś niewymagającego, może się zadowoli „Portretem zabójcy”. Innym nie polecam.

YoAnna - 21 maja 2013 17:36


Myślałam, że będzie to jedna z wielu książek Heather Graham, której głównym nurtem jest tajemnica, romans lub kryminał. I jakie było moje zaskoczenie, gdy okazało się że jest to opowieść z serii paranormalnych. Element tajemnicy był tu znacznie silniejszy niż w innych książkach tej autorki. Jedyny element, który może być podobny do jej innych książek to romans, który właściwie był tu zbędny. Mimo wszystko dobra książka, którą polecam wszystkim czytelniczkom

Pharea - 19 maja 2013 16:27

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj