ebook Nawiedzony dom - Heather Graham

Nawiedzony dom

Matt, urodzony sceptyk, nie znosi opowieści o duchach, a to właśnie o jego domu mówią, że jest nawiedzany. Rzeczywiście, w Melody House ostatnio miało miejsce wiele dziwnych wydarzeń, toteż Matt postanawia sprawdzić, kto za tym stoi. Do jego domu przybywa wysłanniczka firmy badającej zjawiska paranormalne. Matt nie wierzy w nadzwyczajne uzdolnienia Darcy, podejrzewa ją o nieuczciwość lub szaleństwo. Złości go, że ta "nawiedzona" dziewczyna coraz bardziej mu się podoba, a jej mroczne proroctwa okazują się zadziwiająco trafne. Czy to jakiś spisek? A jeśli naprawdę istnieje więź między światem żywych i umarłych?

Dodaj komentarz


Muszę przyznać, iż to nie pierwsza książka pod takim tytułem, którą zdarzyło mi się czytać. Ogólnie rzecz ujmując powieść nie jest zła. Sprawnie, choć nieco schematycznie, skonstruowana fabuła, bohaterów też da się wytrzymać. Do zestawu dostajemy coś „nie z tego świata”, ale czy naprawdę takie jest, trzeba się przekonać czytając osobiście. Całość czyta się szybko, bez znużenia. Dobre do pociągu.

YoAnna - 21 maja 2013 17:37


Patrząc na tytuł podejrzewałam, że nic ciekawego z lektury tej książki nie wyniknie. Chwyciłam ją tylko dlatego, że nie miałam innych pozycji do czytania, a ta była pod ręką. Autorka niestety powiela schemat znany z innych zbliżonych tematycznie historii. Tajemniczy dom, medium i sceptycznie nastawiony do zjawisk nadprzyrodzonych bohater. Historia może wciągnąć, ale zapowiadanego wątku kryminalnego nie ma tu ani krztyny. Szkoda, bo mogło by być ciekawiej.

Doris - 20 maja 2013 12:05


Generalnie można przyznać ze Heather Graham pisze dobre książki, które dają czytelnikowi dużo rozrywki z czytania i oczywiście pozwalają się zrelaksować. Są napisane przystępnym językiem, nie ma natłoku opisów, ani zbędnych bohaterów. W tej powieści, jak tytuł wskazuje, możemy się spodziewać historii nawiedzonego domu. I tak właśnie jest. To paranormalna historia o morderstwie. Polecam wszystkim fankom harlequinów, szczególnie na lato

Pharea - 19 maja 2013 15:17

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj