ebook Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 - Jarosław Grzędowicz

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Świat lodowego ogrodu

Władza uzależnia, szczególnie w połączeniu z magią. Wyobraź sobie, że stałeś się bogiem – ktoś miałby cię tego stanu pozbawić? No fuckin’ way! Nie liczą się sentymenty, dobro wspólne, misja i przyjaźń.

Pan Lodowego Ogrodu to powieść napisana z rozmachem godnym dzieł Hieronima Boscha, Stevena Spielberga, J.R.R. Tolkiena czy George'a R.R. Martina.

Nikt nie wie, co się dzieje z grupą naukowców. Vuko Drakkainen ma ich odnaleźć i sprowadzić na Ziemię lub zabić i zatrzeć ślady. Z taką misją przybywa na Midgaard - świat kryjący w sobie rasę istot rozumnych oraz magię. Tymczasem, niektórzy już dawno zginęli, inni sięgnęli po magię i obwołali się bogami. Nikt nie chce wracać.

Żaden z nich nie odda łatwo władzy, jaką zdobył. Vuko przemierza krainy Midgaardu szukając sojuszników by ukończyć misję. Czy wykona zadanie?

Pan Lodowego Ogrodu to czterotomowa powieść napisana przez Jarosława Grzędowicza.

Dodaj komentarz


Jedna z ciekawszych serii jakie mialam okazje przeczytac. Moge z czystym sumieniem polecic kazdemu czytelnikowi. Akcja jest poprowadzona dynamicznie z licznymi niespodziankami i nie pozwala sie nudzic. Sa to historie dwoch bohaterow, jakby osobne a jednoczesnie splecione ze soba. Jest to calkiem interesujace, choc moze byc takze irytujace. Ksiazka wciaga od pierwszego rozdzialu. Opowiada o przygodach z innego, roznoleglego swiata pelnego magi. Polecam serdecznie.

Anna senator - 7 lutego 2016 11:50

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj