ebook Mroczna noc - Gena Showalter

Mroczna noc

Cykl książek Władcy Podziemi – Maddox, Reyes i Anya to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w ich niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każde z nich skazane jest na wieczne cierpienie. Piekło Maddoksa to powracające ataki Furii, Reyes jest księciem Bólu, a Anya boginią Anarchii. Cała trójka jest skazana na nieustanną wojnę z ludźmi, bogami i demonami. Ich szansą na wybawienie jest miłość, tylko że i ona niesie ogromne zagrożenie… Ashlyn Darrow posiada niezwykły dar – gdziekolwiek się pojawi, słyszy rozmowy, które kiedykolwiek odbyły się w tym miejscu. Ta umiejętność wkrótce staje się koszmarem i Ashlyn postanawia ratować się przed szaleństwem. Wyjeżdża więc do Budapesztu, by szukać pomocy w sekretnej sekcie nieśmiertelnych. W ten sposób wpada w wir przerażających, przerastających ludzkie wyobrażenie wydarzeń. Co gorsza zakochuje się w mężczyźnie, który sam żyje we własnym piekle. Ten mężczyzna to jeden z nieśmiertelnych, Maddox…

W cyklu Władcy Podziemi ukazały się następujące tytuły: Mroczna noc, Mroczna więź, Mroczna żądza, Mroczny szept, Mroczna namiętność i Mroczne kłamstwa.

Dodaj komentarz


Pan z okładki mnie odrzuca, wydawnictwo nie gwarantuje ciekawych książek, tytuł nie zachęca, opis tym bardziej. Dlaczego ja to w ogóle przeczytałam? Niestety jest to jedna wielka szmira, której nie warto czytać, nie warto tracić czasu ani pieniędzy. Wszystko jest wtórne, nudne, a akcji tam tyle co kot napłakał. Gdyby ktoś chciał to zekranizować, musiałby nakręcić film pornograficzny. Nie warto po to sięgać, odradzam.

Semi - 7 czerwca 2013 20:26


Żeby poznać książkę trzeba ją przeczytać. Inaczej się nie da. Wydawnictwo i okładka mogą być jakąś sugestią, ale często nie mają nic wspólnego z treścią. Nie dziwię się więc przedmówczyniom, które przeczytały i uznały, że powieść nie jest warta uwagi. Na pewno książka znajdzie swoich odbiorców wśród czytelniczek poszukujących pewnej dawki erotyzmu. Domieszka wątków paranormalnych pewnie miała uatrakcyjnić opowieść. Wyszło mizernie, przynajmniej dla mnie.

Dark Noise - 6 czerwca 2013 20:03


Pierwsza z cyklu wielu książek z serii "Władcy Podziemi". Strasznie górnolotny tytuł. Mogłoby się wręcz wydawać, że powieść będzie niesamowitym przeżyciem dla czytelnika. Cóż - dla pewnej grupy ludzi na pewno. Szczególnie dla kobiet, fanek Harlequinów. Dużo erotyzmu, ale pewnie o to chodzi w tej książce. Właściwie nie rozumiem opinii czytelników powyżej. Jeśli nie lubi się harlequinów to się po takie książki nie sięga. A nie najpierw czyta, a później mówi, że "be". Polecam fankom gatunku

Pharea - 15 maja 2013 17:45


Lektura dla mało wymagających. Kolejny cykl nie wiadomo o czym. Herosi i pokuta na ziemskim padole? Naciągane aż do bólu. I ten wątek romansowy. Wprawdzie romans paranormalny nie jest tak "oblegany" przez autorów jak romans tradycyjny, ale nie zmienia to faktu, że nie znajdziemy w tym gatunku oryginalności. W tej książce poza tym styl autorki potrafi nieźle zmęczyć, a wątki romansowe "przygniatają" fabułę. Kto chce niech czyta.

Doris - 15 maja 2013 17:38


Kolejne czytadło dla mało wymagających odbiorców. Pomysł nawet ciekawy, jednakże wykonanie pozostawia wiele do życzenia. W szczególności styl autorki odpycha od lektury, wulgarny język, brak jakiejkolwiek subtelności w kwestii erotyki. Akcja nie jest szczególnie wciągająca, a główni bohaterowie irytujący. Jedyny plus, iż czyta się szybko. Mogło być interesująco, lecz autorka zbytnio postawiła na erotykę. Osobiście nie polecam, ale może znajdzie się ktoś, komu się spodoba.

YoAnna - 15 maja 2013 17:14


Nudne. Naprawdę, bardzo, bardzo nudne.

Aleksandra Skibińska - 26 marca 2013 11:56

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj