ebook Mroczny szept - Gena Showalter

Mroczny szept

Cykl książek Władcy Podziemi – Sabin, Aeron i Gideon to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każdy z nich skazany jest na wieczne cierpienie. Sabina prześladuje demon Zwątpienia, Aerona napady Wściekłości, a Gideona znajomość Prawdy. Cała trójka skazana jest na nieustanną wojnę z ludźmi, bogami i demonami. Ich szansą na wybawienie jest miłość, tylko że i ona niesie ogromne zagrożenie… Sabin niszczy wszystkich, których kocha – jest opętany przez złośliwego demona Zwątpienia. To przez niego musi znosić wieczną samotność. Każda kobieta, którą kiedykolwiek pokochał, uległa podszeptom demona i popełniła samobójstwo. Zraniony wojownik wyrzekł się miłości i rzucił w wir walk, poszukując puszki Pandory. Lecz to się zmienia, gdy ratuje życie rudowłosej Gwen. Niestety i ona ma drugą, mroczną naturę, której nie umie kontrolować. Sabin uczy Gwen, jak zapanować nad nieposkromioną furią i atakami szału. Jeżeli mu się to uda, nagrodą będzie wspólne życie z kobietą, która jako jedyna potrafi oprzeć się podszeptom jego demona.

W cyklu Władcy Podziemi ukazały się następujące tytuły: Mroczna noc, Mroczna więź, Mroczna żądza, Mroczny szept, Mroczna namiętność i Mroczne kłamstwa.

Dodaj komentarz


Już po okładce widać, że to paranormal, czyli już na wejściu można było się przygotować na zawartość. Marną zawartość. Nie było w niej absolutnie nic, co mogłoby mnie zainteresować – jest to pozycja do bólu wtórna, przewidywalna, pusta i niewartościowa. Bohaterowie natomiast idiotycznie idealni i papierowi. Można znaleźć milion sposobów na spędzenie czasu znacznie pożyteczniej niż przy lekturze tej pozycji. Jeśli ktoś lubi ten tym, może mu się spodobać. Ja nie należę do tych osób.

Semi - 7 czerwca 2013 20:02


Jak mniemam ci mięśniacy na okładkach mieli przyciągac tłumy wielbicielek. No cóż, mnie bardziej śmieszą i już z góry charakteryzują, o czym będzie opowieść. Z tomu na tom jest coraz gorzej, chyba lepiej, coby ta seria się zbytnio nie rozrosła, gdyż fabuła sięgnie dna. Schemat goni schemat, miernej jakości wykonanie pogrąża cykl jeszcze bardziej. Nie czytajcie, szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia.

YoAnna - 15 maja 2013 17:14


Uboga fabuła i bezbarwne postacie. Monotonna akcja. Niechlujny i zbyt wulgarny język. Inne części serii podobne. Koszmarek. Temat o potencjale, ale autorka tego nie wykorzystała.

Cezary Kolczuga - 27 marca 2013 07:33


Jak można napisać coś tak złego i jeszcze chcieć to wydać? Współczuję otoczeniu autorki, musi mieć koszmarnie wielkie ego.

Aleksandra Skibińska - 26 marca 2013 12:06

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj