ebook Łotr - Trudi Canavan

Łotr

Żyjąc wśród sachakańskich buntowników, Lorkin stara się dowiedzieć o nich i ich wyjątkowej magii jak najwięcej. Zdrajcy nie są jednak chętni, by podzielić się nią w zamian za wiedzę uzdrowicielską, którą tak desperacko pragną poznać. Choć Lorkin przypuszcza, że obawiają się ujawnić przed światem swoje istnienie, pojawiają się pewne przesłanki, że ich plany są bardziej ambitne.
Sonea szuka dzikiego maga, mając świadomość, że Cery nie może w nieskończoność uciekać przed zamachami na swoje życie, mag jednak ma znacznie większy wpływ na półświatek, niż się obawiała. Jego jedynym słabym punktem jest więziona w Strażnicy matka.
W Sachace Dannyl utracił poważanie wśród elity, po tym jak pozwolił Lorkinowi dołączyć do Zdrajców. Uwaga ashakich natomiast skupia się na nowym Ambasadorze Elyne, którego Dannyl zna aż za dobrze.
Tymczasem na Uniwersytecie dwie nowicjuszki przypominają magom Gildii, że czasami największy wróg kryje się wśród nich samych.

Dodaj komentarz


Drugi tom Trylogii Zdrajcy wypada nawet lepiej od poprzedniego. Akcja wciąga już od pierwszych stron i nie pozwala oderwać się aż do samego końca, który to następuje niestety zbyt szybko. Canavan stworzyła spójny świat pełen ciekawych i pełnokrwistych bohaterów. W tym tomie, prócz postaci już znanych, czytelnikowi dane jest zapoznać się z nowymi bohaterami. Serdecznie polecam, zwłaszcza wielbicielom twórczości autorki.

YoAnna - 30 maja 2013 22:08


Drugi tom Trylogii Zdrajcy wypada nawet lepiej od poprzedniego. Akcja wciąga już od pierwszych stron i nie pozwala oderwać się aż do samego końca, który to następuje zbyt szybko. Canavan stworzyła spójny świat pełen ciekawych i pełnokrwistych bohaterów. W tym tomie, prócz postaci już znanych, czytelnikowi dane jest zapoznać się z nowymi bohaterami. Serdecznie polecam, zwłaszcza wielbicielom twórczości autorki.

YoAnna - 29 maja 2013 22:04


Drugi tom "trylogii Zdrajcy". Intrygująca fantasy, szczególnie, że autorka nie stroni od rozważań na tematy geopolityczne, historyczne, kulturalne, a nawet filozoficzne, choć świat jest przecież "nie z tej ziemi". Warto przeczytać

Cezary Kolczuga - 20 kwietnia 2013 12:31


Drugi tom podobał mi się bardziej niż pierwszy. Akcja zaczyna nabierać tempa i książka jest bardzo wciągająca.

Artem - 30 marca 2013 00:50


Pisarka jeszcze nigdy nie popełniła żadnej gafy. Jej książki są dopracowane i ciekawe. Drugi tom Trylogii Zdrajcy jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Uwielbiam Lorkina, jeśli wy też musicie sięgnąć po ten tom/

Ailuj - 26 marca 2013 16:16


Canavan jest po prostu dobra. Jej książki zawsze przypadają mi do gustu (czytałam wszystko oprócz Prequelu do TCM). Lorkin jest dobrze stworzoną postacią, chce się o nim czytać. Sonea mimo dorosłości utrzymała swój urok z TCM. Jeżeli jesteś fanem TCM, trylogia Zdrajcy także Ci się spodoba.

Agu - 25 marca 2013 21:36

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj