ebook The Ugly Duckling. Fairy Tales - Peter L. Looker

The Ugly Duckling. Fairy Tales

Here it is !

We are presenting the series comprising 12 most popular Fairy Tales ever.
Beautiful illustrations; easy, clear and comprehensible narration; clever, always up-to-date stories - these are only few features out of many this version is filled with.

Ebooks we are about to publish are created the way to move a reader to the bygone times where the fiction mingles with wisdom of our forefathers, where the evil is always defeated.  Adventure sucking in the listener and keeping them strongly until the last bit of the story is let out.

Epub version of the ebook we are about to present contains audio story accompanied by music and athmospheric sound efects.

In case an ebook doesn’t work properly please check for latest updates of you reader or/and application you are going to use.

Audio files for listening purposes will be found in ePub version of the ebook. If the sound is not audible we refer you to the technical specification of the device you are going to use.

Dodaj komentarz


Bardzo popularna książka tym razem w odsłonie angielskiej. To jedna z tych historii, które każde dziecko dobrze zna, a jeśli nie to znaczy, że powinien czym prędzej ją poznać, Świetny pomysł na prezent dla dziecka, jak wiadomo dzieci języki przyswajają szybciej, dlatego myślę, że powinno im się czytać tego typu utwory. Zawsze łatwiej uczyć się w ten sposób angielskiego, kiedy czytamy coś co jest nam już dobrze znane. Bajka ta jest pełna magii, dosłownie i jak sądzę zauroczy każdego. Po wielu latach miło przeczytać coś takiego i wrócić wspomnieniami do dziecięcych lat.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 21:16


Angielskojęzyczna wersja bajki o brzydkim kaczątku, które okazało się wyrosnąć na pięknego łabędzia. Historia uczy, iż powinno liczyć się wnętrze drugiej istoty, a nie jej fizyczność. Bajki w języku angielskim sa dobrym sposobem na naukę, gdyż wraz z historią poznajemy nowe słownictwo. Plusem całości jest urozmaicenie opowieści ilustracjami, które przykują uwagę młodych czytelników. Lektura takiej wersji bajki to dobra zabawa dla dzieci i dorosłych.

YoAnna - 30 maja 2013 21:48


Wprawdzie nie jest wesoła opowieść, ale kończy się szczęśliwie. Znamy ją niemal wszyscy. Dzięki bajce dziecko poznaje między innymi co to brak akceptacji, a wersja angielska może ułatwić naukę tego języka (skorzystać mogą również i starsze dzieci). Raczej dzisiejszym dzieciom nie będzie za bardzo zależało na poznaniu tej historii, ale ilustracje mogą odpowiednio zachęcić do przeczytania. Wersja ebookowa zawiera pliki dźwiękowe. Polecam.

Doris - 28 maja 2013 12:32

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj