ebook Zasady dokumentowania systemu zarządzania. Zasady doskonalenia systemu zarządzania oraz podstawowe procedury - Jerzy Kowalczyk

Zasady dokumentowania systemu zarządzania. Zasady doskonalenia systemu zarządzania oraz podstawowe procedury

Książka zawiera praktyczne informacje dotyczące dokumentowania systemu zarządzania. Dokumentacja systemu, w tym zwłaszcza Księga Jakości, jest pierwszym etapem oceny systemu podczas audytu certyfikacyjnego.

Księga Jakości oraz inne elementy dokumentacji są oceniane przez klienta. Na ich podstawie klient powinien nabrać zaufania do organizacji: być przekonany o jej wiarygodności i rzetelności. Wdrożony system zarządzania jakością w organizacji powinien znaleźć bezpośredni wyraz w odpowiednim jego udokumentowaniu.

Zalety publikacji:

  • Usystematyzowana wiedza z zakresu dokumentacji systemu zarządzania jakością.
  • Cenne i praktyczne wskazówki.
  • Przystępny język i fachowe informacje.

 

Jerzy Kowalczyk – wieloletni doradca i konsultant w dziedzinie zarządzania organizacją. Uczestniczył w ponad 150 wdrożeniach systemów zarządzania, w organizacjach produkcyjnych i usługowych (administracja, służba zdrowia, szkolnictwo itp.). Wykładowca w zakresie zarządzania na wielu kursach, seminariach, studiach podyplomowych. Autor książek i artykułów w dziedzinie szeroko rozumianej jakości.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj