ebook League of Legends - poradnik dla początkujących - Łukasz "Qwert" Telesiński

League of Legends - poradnik dla początkujących

Niniejszy poradnik do gry League of Legends zawiera porady dla graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę na Fields of Justice, od opisu założenia konta, aż po samo rozpoczęcie rozgrywki.

W pierwszym rozdziale gracz ma możliwość zapoznania się ze słownictwem, skrótami i zwrotami występującymi w grze. Rozdział drugi szczegółowo przedstawia podstawy rozgrywki, takie jak sterowanie bohaterem, walka i używanie umiejętności, a także zdobywanie złota i dbanie o wizję na mapie. Kolejny z rozdziałów wprowadza przyszłego Przywoływacza w świat Fields of Justice i opisuje wszystkie grywalne mapy na których toczą się walki w ramach ligi: Summoner’s Rift, Twisted Treeline, Howling Abyss i The Crystal Scar.

Równie istotną częścią zawartą w poradniku są opisy dostępnych rodzajów bohaterów i szczegółowe wyjaśnienie ich funkcji w drużynie. Po zaznajomieniu się z rolami championów warto zdecydować się na jednego z 9 polecanych bohaterów na start, którzy zostali przedstawieni w poradniku

W tekście wyjaśniono i opisano funkcje klienta gry, a także interfejs rozgrywki. Znalazły się tutaj również informacje na temat kupowania dodatkowych przedmiotów, które pomogą w zmaganiach z innymi bohaterami.

Całość uzupełniona została o szczegółowe mapy na których przedstawione zostały między innymi wszystkie ważne do zdobycia cele, takie jak wieże, inhibitory, nexusy oraz najkorzystniejsze miejsca do rozmieszczenia wardów, jak i miejsca, w których można natknąć się na neutralne stwory znajdujące się w dżungli.

Poradnik dla początkujących do gry League of Legends zawiera wszystkie niezbędne informacje, żeby rozpocząć zabawę w świecie Runeterry. Znajdziesz w nim szczegółowe informacje na temat interfejsu gry, map, rozgrywki czy polecanych bohaterów.

League of Legends - poradnik dla początkujących zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • ADC (Attack Damage Carry) (Rola bohaterów w drużynie)
  • Darmowi bohaterowie
  • Support (Rola bohaterów w drużynie)
  • Solo laner (Rola bohaterów w drużynie)
  • League of Legends - poradnik dla początkujących
  • Ashe (Lodowa Łuczniczka) (Bohaterowie polecani na start)
  • Garen (Potęga Demacii) (Bohaterowie polecani na start)
  • Jungler (Rodzaje bohaterów)
  • Master Yi (Szermierz Wuju) (Bohaterowie polecani na start)
  • Jungler (Rola bohaterów w drużynie)

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj