ebook Książę Życia - Piotr Majda

Książę Życia

Czy zdajesz sobie sprawę, że poznawanie nieznanych ci jeszcze kobiet może być proste i przyjemne?


Każdego dnia trafiają nam się świetne okazję, które niestety zazwyczaj już się nie powtarzają. Dzięki tej książce kolejne spotkanie pięknej nieznajomej może stać się okazją do świętowania sukcesu, a nie opłakiwania porażki

Metody, które chcę ci zaproponować nie są typowymi rozwiązaniami, które można znaleźć w Internecie czy na różnych szkoleniach. Jest to system, który stworzyłem bazując na wielu latach nauki i własnych doświadczeń.

Nie proponuje ci tajnych czy wymyślnych technik pełnych angielskich nazw i „branżowych” terminów. Podrywanie kobiet to nie jest przecież jakaś walka w której musisz być wyszkolonym komandosem.

Pokaże ci za to jak odkryć swój naturalny potencjał i wykorzystać go w poznawaniu nowych kobiet. Dzięki temu sam będziesz potrafił na bieżąco wykorzystywać nadążające się sytuację i znaleźć odpowiedni kontekst do rozpoczęcie rozmowy, która będzie dla ciebie naturalna.

Zaletą kursu jest jego praktyczność. Nie jest to 300 stronnicowa książka, napisana tylko po to aby zapełnić puste strony. Ten poradnik zawiera same najistotniejsze rzeczy, pokazujące ci krok po kroku jak dojść do zamierzonego efektu.



Oto co m.in. znajdziesz w tym kursie:

  • Jak odnaleźć swoją pasję i stać się interesującym facetem?
  • Budowanie wiary w siebie poprzez wydarzenia.
  • Jak pokonać największe przeszkody w poznawaniu nieznanych ci jeszcze kobiet ?
  • Jak znaleźć punkt zaczepienia i rozpocząć rozmowę?
  • Zdradzę ci jak łatwo stać się zupełnie nową osobą, którą zawsze chciałeś być
  • Powiem ci co zrobić aby kobiety uwielbiały z Tobą rozmawiać



Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj