ebook Luca - Nikki J. Summers

Luca

Chloe Ellis
To, co przeczytasz, to moja historia. Moja prawda. Prawda o ponad dwudziestu latach miłości do dwóch braci. Miłości okrutnej, niekiedy trudnej i bezlitosnej, lecz zawsze szczerej i prawdziwej. Dla jednego z nich byłam przyjaciółką, dla drugiego – kimś znacznie więcej. Nasza miłość przeczyła zdrowemu rozsądkowi i wystawiała nas na próby. Nie było łatwo, lecz wartościowych rzeczy nie zdobywa się bez wysiłku. A Luca Marquez jest naprawdę wartościowy. Zawsze był mój. I nikt nigdy mi go nie odbierze.

Luca Marquez
Zawsze ją kochałem, lecz nie mogłem uczynić jej swoją. Aż do chwili, w której weszła do mojego klubu. Rozświetliła towarzyszącą mi od lat ciemność i rozgrzała moje zimne serce. Chloe Ellis jest dla mnie całym światem, lecz jeszcze o tym nie wie.

Świat Luki zatrzymuje się, kiedy jego najdroższa Chloe zostaje porwana. Mężczyzna nie cofnie się przed niczym, byleby ją ocalić. Nawet jeżeli będzie to oznaczało zamordowanie każdego, kto stanie mu na drodze, albo zdemolowanie miasta. Uczyni dla niej wszystko i nie pozwoli jej więcej odejść.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj