ebook Nastawieni na wieczność. Rozważania - John Bevere

Nastawieni na wieczność. Rozważania

Zostałeś stworzony z wiecznością w sercu.

Dzięki temu posiadasz wewnętrzną świadomość wspanialszej formy egzystencji niż obecne ziemskie życie. Zawarte w tej publikacji czterdziestodniowe rozważania zainspirowane są książką Nastawieni na wieczność. Jak sprawić, by nasze życie liczyło się tu i w wieczności, którą napisał bestsellerowy autor John Bevere. Jest to zbiór wskazówek, jak żyć z nadzieją i pewnością, które doprowadzą Cię do wieczności. Na każdy dzień przygotowane są rozważania, odwieczna prawda do analizy, wykaz kluczowych kroków do działania oraz osobista modlitwa.

Łatwo jest utknąć w zgiełku życia i zagubić to, co jest naprawdę ważne. Każdy z nas stanie na końcu przed Jezusem Chrystusem, a wtedy ci, którzy za Nim podążali, otrzymają wieczne wynagrodzenie. Wielu będzie zdziwionych, gdy dowiedzą się, że spędzili większość czasu, zamartwiając się tym, co tak naprawdę nie ma znaczenia. Czy jesteś gotowy, by stanąć w pewności przed Jezusem? Rozważania te nauczą Cię utrzymać w życiu wieczną perspektywę i zainspirują do tego, by skupić się na tym, co przetrwa do końca.

Pamiętaj o nagrodzie, którą Chrystus przygotował dla Ciebie, jeśli podążysz za Nim całym swoim sercem, umysłem, duszą i siłą.

JOHN BEVERE i jego żona Lisa są założycielami Messenger International. John, pastor i autor bestsellerów, z odwagą i pasją głosi bezkompromisową prawdę. Jego pragnieniem jest wspieranie lokalnego Kościoła i wyposażanie liderów niezależnie od lokalizacji, języka i pozycji finansowej. W tym celu jego materiały zostały przetłumaczone na ponad dziewięćdziesiąt języków, a miliony kopii zostały rozdane pastorom i liderom na całym świecie. Na co dzień John zajmuje się przekonywaniem żony, żeby zaczęła grać z nim w golfa; spędza czas ze swoimi czterema synami, synową oraz wnukami. Spotkaj się z Johnem na JohnBevere.com, na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj