ebook Przygoda Karolinki - Tamara Fic

Przygoda Karolinki

  • Autor:

    Tamara Fic

  • Wydawnictwo:

    NTE

  • Format:MOBI + EPUB

Tak opisuje historię tej książki autorka: Przygoda Karolinki przyśniła mi się pewnej nocy ! Tak, tak... ja miewam czasami zaczarowane  sny !! :-) Taka zaczarowana bajeczka - pomyślałam sobie o świcie - powinna przynieść dzieciom i ich rodzicom szczęście !! Bo przecież zwycięża w niej dobro, a zło przegrywa ! Zupełnie inaczej niż w świecie wielu popularnych gierek komputerowych. Obojętność  na ludzki los przeplata się tam z przemocą, a taki świat nie jest dobry dla dzieci, nie jest dobry dla rodziców, nie jest dobry dla ludzi...

Dodaj komentarz


Odniosę się najpierw do komentarza odautorskiego: niech Pani poczyta najpierw o wpływie grania w gry na mózg, umiejętności językowe itp, ale nie tylko te negatywnie nastawione. Niech Pani pogra w różne gry - od strzelanek, przez RPG, gry dla dzieci i edukacyjne. A potem wyrabia sobie opinię, bo aktualna jest jednostronna.
A co do książki. Historia Karolinki nie jest opowiastka jakich wiele. Jest pełną magii baśnią, do której chce sie wracać, wracać i wracać coraz to znowu.

Aleksandra Skibińska - 9 kwietnia 2013 13:58

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj