Przemilczenia

Wiedza nie zawsze przynosi ukojenie. Klasztorna sierota jest pogodzona ze swoim losem, planuje zostać zakonnicą i poświęcić swoje życie Bogu. Jednak pewnego dnia do bram zakonnych puka Gabriel Krzyżewski - wysłannik zmarłego ojca dziewczyny, który nigdy nie ustał w poszukiwaniu córki. Świat sieroty zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - przed Adrianą otwiera się perspektywa radykalnej zmiany planów na przyszłość. Jaką drogę wybierze dziewczyna?

Poruszająca lektura dla młodego czytelnika, przed którym stoi wiele życiowych wyborów. Zupełnie jak w książkach Anny Onichimowskiej.

Gaja Kołodziej (ur. 1989) - z wykształcenia psycholożka, pracuje jako tłumaczka, jednak w gruncie rzeczy jej główną profesją jest pisanie książek. Członkini Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, niegdyś związana także z Fundacją Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej. Prowadzi wirtualne kluby Młodych Pisarzy i Kreatywnego Pisania, w ramach których uczy innych, jak stworzyć powieść. Obywatelka świata - dyplom magisterski uzyskała na Uniwersytecie Maastricht w Holandii, brała udział w podyplomowym kursie kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich PAN, obecnie mieszka w Nowej Zelandii, gdzie obroniła doktorat z kreatywnego pisania na Uniwersytecie Massey. Autorka powieści młodzieżowych (np. "Wystrzałowa licealistka") i obyczajowych (np. "Dżokej") w języku polskim i angielskim. Prywatnie uczy się języków azjatyckich i ćwiczy sztuki walki.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj