ebook Michaił. Uwodząc dziedziczkę - Nora Roberts

Michaił. Uwodząc dziedziczkę

 

Fascynująca opowieść o niezwykłej rodzinie Stanislaski. Jej członkowie wspierają się w każdej sytuacji!

Sydney zamierza udowodnić rodzinie i bliskim, że stać ją na dużo więcej niż bezmyślne korzystanie z rodzinnej fortuny. Niestety, nie znajduje u nich zrozumienia. Wszyscy, łącznie z matką, uważają, że to tylko jej kolejny kaprys. Jedynie Michaił Stanislaski wierzy w chęci i wolę Sydney. Ale jakie znaczenie może mieć zdanie biednego ukraińskiego emigranta, który rzeźbi drewniane figurki, a na życie zarabia pracami stolarskimi?

W cyklu Rodzina Stanislaskich ukazały się następujące tytuły:

Alex - Szczęśliwa pomyłka

Kate - Pasja życia

Michaił – Uwodząc dziedziczkę

Natasza – Druga miłość

Nick – Czekając na miłość

Rachel – Z nakazu serca

Dodaj komentarz


Rodziny Stanislaskich zaprasza na drugie spotkanie ze swoimi członkami. Nie jest to może lektura najwyższego poziomu, ale wyśmienicie sprawdza się, gdy potrzebujemy chwili odprężenia. Styl autorki jest lekki, a język przystępny. Fabuła też nie nudzi, a bohaterowie wzbudzają sympatię. Wszyscy którzy maja ochotę na przeczytanie czegoś niewymagającego bez wahania mogą sięgnąć po ten cykl autorstwa Nory Roberts. Sprawdzi się doskonale.

YoAnna - 31 maja 2013 21:59


Zaletą całego cyklu o ukraińskiej rodzinie Stanislaskich jest objętościowa lekkość poszczególnych części. Po jednej książce na każdy dzień tygodnia. Nie trzeba specjalnie zastanawiać się podczas czytania. Wyimaginowane przez autorkę problemy bohaterów nie są z tych drażliwych i poważnych. Każdy czytelnik gustujący w lekkich historiach romantycznych i zarazem rodzinnych odnajdzie wiele przyjemności z lektury. Zmienne tytuły (ta powieść występuje pod dwoma) mogą jednak wprowadzić niepotrzebnie w błąd.

Doris - 10 maja 2013 15:30


To już druga część opowieści o przygodach ukraińskiej rodziny Stanislaskich, wydana również pod tytułem "Księżniczka". Zarys fabuły znajdziecie powyżej. Książka łatwa, lekka i przyjemna, nie wymaga specjalnego zastanawiania się podczas czytania. Czyta się bardzo szybko i jest równie ciekawa jak pozostałe książki z tej serii. Fani Nory Roberts nie będą zawiedzeni. Postacie Sydney i Michaiła barwne, można powiedzieć nawet że Michaił jest ideałem mężczyzny. Kolejna dobra książka do przeczytania

Pharea - 10 maja 2013 13:09

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj