ebook Dwa kroki w przyszłość - Diana Palmer

Dwa kroki w przyszłość

Kilka lat temu Judd uratował Christabel życie. Czuł się odpowiedzialny za samotną, pozbawioną środków do życia nastolatkę. Zamieszkali wspólnie w jego posiadłości, gdzie życie toczy się ustalonym rytmem. Każdy z domowników zna swoje miejsce, a na straży spokoju stoi opanowany i skryty Judd. Niedoświadczona Christabel nie ma odwagi wyznać, że od dawna jest w nim zakochana. Zwłaszcza że Judd nadal traktuje ją jak dziecko. Ich spokojne życie zakłóca najpierw przyjazd filmowców z Hollywood, potem brutalne morderstwo w najbliższej okolicy. Od tej pory nic już nie będzie takie samo. Kalejdoskop dramatycznych zdarzeń sprawi, że Judd ujrzy Christabel w zupełnie nowym świetle.

Dodaj komentarz


Musze przyznac ze ksiazka mi sie podobala, chociaż na ogol nie czytam romansów. Co mi sie podoba u pani Plamer to to, ze im wiecej sie czyta tym bardziej poznaje sie bohaterow. Ososbiscie na samym poczatku znienawidzilam jednego z bohaterów ale jak juz powiedziałam wcześniej, po dalszym czytaniu zrozumialam dlaczego zrobil, co zrobil (jesli to ma sens ). W tej ksiazce podoba mi sie tez ze glownym bohaterem jest kobieta. No i pomysl ze milosc jest tylko jedna zawsze lapie czytelnika. Polecam wszystkim pania.

Pharea - 6 czerwca 2013 18:40


Rozumiem, iż romanse rządza się swoimi prawami, jednak ile można tworzyć takich samych powieści? Tu czytelnik dostaje do ręki historię skrywanej miłości ocalonej dziewczyny do swego wybawiciela. Niezwykle mało oryginalnie. Do tego trochę perturbacji i książka gotowa. Jak dla mnie całość można by zamknąć w połowie tych stron, które zostały użyte. Po raz kolejny w twórczości Palkmer bohaterowie irytowali mnie całych sił. Tylko dla wielbicieli tego typu dzieł.

YoAnna - 31 maja 2013 21:58

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj