ebook Zakazany owoc - Michelle Celmer,Erica Spindler,Heidi Betts,Carol Townend

Zakazany owoc

„Chciał całować ją do utraty tchu, nie zważając na to, czy ktoś ich zobaczy. Pragnął z nią robić te wszystkie cudowne grzeszne rzeczy, które pozwoliłyby jej zapomnieć, że był zaręczony z jej siostrą, że ich wspólny weekend należy do rzeczy zakazanych. Zapomnieć wszystko prócz dotyku jego warg i jego pożądania...”

Dodaj komentarz


To pozycja jak na autorkę dość nietypowa, bo nie jest to romans kryminalny ani tym bardziej thriller. To coś na kształt powieści obyczajowej gdzie najważniejsi są ludzie i ich losy. Gdzie decyzje zmieniają te losy. Wbrew pozorom nie jest to opowieść nudna. Wręcz przeciwnie. Fabuła wciągnie niejednego czytelnika. Jednak istnieje ryzyko, że zarówno miłośnicy/czki romansów jak i kryminałów spod znaku Spindler poczują rozczarowanie.

Dark Noise - 30 czerwca 2013 13:37


To jak na autorkę książka nietypowa. Niby kryminał, ale ten wątek sprawia wrażenie wrażenie mało ważnego, wręcz specjalnie zaniedbanego. Tu ważni są ludzie, ich losy, ich decyzje (te przypadkowe i te przemyślane) i konsekwencje tychże. Historia wbrew pozorom wciąga, ale czytelnik który liczy na kryminał w stylu Spindler (czyli z elementami romansu) raczej się zawiedzie. To bardziej powieść obyczajowa. Ciekawe, ale nie dla wszystkich.

Doris - 31 maja 2013 18:06


Niesamowita książka, która nie pozwala się czytelnikowi oderwać, dopóki nie przeczyta jej do końca. Życzyłabym sobie i czytelnikom, żeby w tej książce więcej się działo między głównymi bohaterami (chodzi o te miłe wydarzenia). Na ten moment musimy niestety poczekać do końca książki. Bardzo zajmująca książka i tak samo zajmujący bohaterowie. Bardzo polecam książki Ericki Spindler, bo wiele z nich jest bardzo ciekawych i daje dużą radość z czytania przy niewielkim wysiłku intelektualnym

Pharea - 19 maja 2013 14:47

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj