ebook Etnolog w Mieście Grzechu - Mariusz Czubaj

Etnolog w Mieście Grzechu

Najlepsza książka o literaturze kryminalnej na polskim rynku! Etnolog w Mieście Grzechu to wyjątkowa i pasjonująca opowieść o literaturze kryminalnej napisana z perspektywy wybitnego antropologa i poczytnego autora kryminałów, pokazująca, jak wspaniałym źródłem wiedzy o świecie jest powieść kryminalna. Czytelnicy kryminałów znajdą tu informacje o swoich ulubionych tekstach podane w sposób, jakiego się nie spodziewają. Badacze kultury i literatury zachwycą się podjęciem tematu rzadko obecnego w rozważaniach akademickich i sposobem jego ujęcia. Wszyscy zaś dadzą się porwać niezwykłemu talentowi pisarskiemu Mariusza Czubaja.

Dodaj komentarz


Dla miłośników kryminałów i tych co noszą się z zamiarem napisania jakiegoś. Trudna i żmudna lektura. Jednak czytelnik, który wytrwa do końca zostanie nagrodzony. Jaka nagroda? Trzeba przeczytać :)

Cezary Kolczuga - 30 marca 2013 21:29


Ciekawy pomysł, by zatrudnić dobrego pisarza kryminałów do napisania książki o tym dlaczego tak lubimy ten gatunek. Czubaj poddaje analizie swój "plac zabaw" i robi to w sposób bardzo rzetelny, nie próbując niczego ubarwiać. Każdy kto lubi kryminały, albo rozmyśla nad napisaniem jednego powinien sięgnąć po tę pozycję.

Artem - 30 marca 2013 14:28

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj