ebook Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki - Tomasz Waberski

Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki

Tomik poezji Tomasza Waberskiego „Wierszyki, bajeczki i zagadeczki” to pełne humoru wiersze, bajki i zagadki dla dzieci, wydane w formie ebooka. W skład poezji wchodzą liczne, pełne humoru bajeczki, wiersze o różnej i ciekawej bajkowej tematyce, a także rymowane zagadki. Jest to doskonała książeczka dla każdego „dziecka”. Poprzez rym i rytm, jaki początkujący poeta zawarł w wierszach i bajkach, treść staje się łatwa do zapamiętania i przyjemna dla ucha. Poza tym wiersze wesołe, żartobliwe oraz wierszowane bajki wzbogacają nie tylko słownictwo dziecka, ale wyrabiają w dziecku wrażliwość na piękno języka, a także zwiększają jego wyobraźnię. Tomik ten będzie doskonałą lekturą dla dzieci w przedszkolach. Autor dołożył wszelkich starań, by poprzez tą formę sztuki dostarczyć dziecku niezapomnianych wrażeń. Prywatnie Tomasz Waberski (ur. w 1972r.), ojciec dwóch córek Julii i Matyldy. Absolwent Politechniki Gdańskiej z duszą artysty. Uczęszcza na zajęcia teatralne. Grywa jako epizodysta w filmach „Linia życia”, „Układ zamknięty”, „Wałęsa”. W wolnym czasie pisze pełne humoru wiersze, bajki i zagadki dla dzieci.

Dodaj komentarz


Świetne bajeczki dla dzieci. Brak wersji papierowej uważam za wadę. Nie każdy ma czytnik, a czytanie na komputerze to udręka.Można oczywiście wydrukować, ale to już nie to.

Cezary Kolczuga - 22 kwietnia 2013 08:25


Książka jest świetna. Trochę szkoda, że nie ma jej w formie papierowej, ale trudno. Wierszyki są lekkie, dobrze się je czyta, a dzieci są zachwycone.

Aleksandra Skibińska - 22 kwietnia 2013 08:17


Autor bardzo zręcznie operuje językiem wykorzystując jego elastyczność i mnogość form. Wszystko na poziomie zrozumiałem dla najmłodszych, ale zrobione w poetycki tonie z dużym wyczuciem. Dobra rozrywka dla rodziców i dzieci, którym będziemy ją przybliżać.

Artem - 6 kwietnia 2013 20:56

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj