ebook Sanktuarium - Beverly Barton

Sanktuarium

Mercy mieszka w Sanktuarium, siedzibie Raintree, położonej w lasach Smoky Mountains (Karolina Północna). Obdarzona niezwykłymi zdolnościami empatycznymi jest strażniczką klanu i tradycji. Ma kilkuletnią córkę Eve o niespotykanych talentach paranormalnych. Nikt nie wie, kto jest ojcem Eve. Nikt nie wie też, że Ansara wysłali zabójcę, a celem jest Mercy. Wkrótce ma nastąpić ostateczny atak na Sanktuarium i całkowite zniszczenie klanu Reintree. Czy dobro ma szansę zwyciężyć ponownie? Doskonały thriller z domieszką zdolności nadprzyrodzonych. Plus namiętność i gorące uczucie…

Dodaj komentarz


To trzecia i ostatnia część historii o rodzinie Raintree. Poszczególne części wyszły jednak spod piór trzech różnych autorek znanych z romansów. Czy w związku z tym jest to romans? Po trosze tak, po trosze nie, bo jest to też historia paranormalna. Historia jednak bez wampirów tudzież wilkołaków. Została jednak magia, która kryje się w ludziach. Szkoda tylko, że ten ciekawy element fantastyczny jest potraktowany po macoszemu. Dominuje romans i intrygi.

Dark Noise - 5 czerwca 2013 16:33


To historia paranormalna. Nie martwcie się nie ma tu wampirów, wilkołaków czy innych nadprzyrodzonych stworów. Jest za to magia. Magia kryjąca się w ludziach. Byłby to bardzo ciekawy motyw na świetną historię, ale autorka „utkwiła” w opowieści miłosnej przeplatanej różnymi intrygami związanymi z wojna pomiędzy pewnymi rodami. Charakter opowieści powoduje, ze jest bardzo przewidywalna a nieszablonowy pomysł gdzieś niepostrzeżenie się ulatnia. Szkoda.

Doris - 28 maja 2013 13:27


Gdybym miała oceniać książkę po okładce, to ta nigdy nie trafiłaby w moje ręce. Najzwyczajniej w świecie takie grafiki działają na mnie odpychająco. Paranormal bez wypierzy i „dzieci księżyca” jest czymś nieczęsto spotykanym. Tu elementem fantastycznym jest magia. Jak można się spodziewać po tego typu książce zakończenie jest niezwykle przewidywalne. Czyta się szybko, ot, mała ilość stron. Fabuła nie powala, ale nie było nawet najgorzej. Fanom serii powinno się spodobać.

YoAnna - 18 maja 2013 16:35


O, to jest trzecia część? Nawet nie wiedziałam. To może dlatego brakło mi w niej podstawowych informacji :P

Aleksandra Skibińska - 2 kwietnia 2013 21:35


Nareszcie jakaś powieść paranormalna bez wampirów i wilkołaków. Została magia (co powoduje, że pozycja jest bliższa fantasy). Ciekawa fabuła i lekki styl pisarki sprawia, że przyjemnie się to czyta. Nie są to wyżyny intelektualne, ale dobra proza rozrywkowa s tzw. drugim dnem. Książka kończy trylogię o rodzinie Raintree.

Cezary Kolczuga - 28 marca 2013 22:03


O czym jest ta książka, nadal nie mogę dojść. Jedno wiem - nie podobała mi się.

Aleksandra Skibińska - 28 marca 2013 21:53

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj