ebook Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy deDOMO - Grzegorz Śpiewak,red. Marek Jannasz,Agnieszka Szeżyńska

Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy deDOMO

Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy
Autorzy: Agnieszka Szeżyńska, Grzegorz Śpiewak
Redakcja serii: Marek Jannasz
Ilustracje: Magdalena Wójcik

Masz dziecko w wieku 3-6 lat? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Angielski metodą deDOMO jest właśnie dla Ciebie! "Angielski dla rodziców przedszkolaka" oparty jest na nowatorskiej metodzie nauki w domu.
deDOMO to: edukacja, motywacja i interakcja rodzic – dziecko.

Przewodnik językowy dla rodziców przedszkolaka zawiera:
- 20 okazji do ćwiczenia angielskiego z przedszkolakiem
- modelowe scenki z dialogami rodzic-dziecko
- wypowiedzi dziecka i rodziców na każdą okazję
- pełne tłumaczenie na język polski
- wskazówki i podpowiedzi, czyli gramatyka i frazeologia przy okazji
- scenariusze domowych gier językowych

Twórcy metody deDOMO, jak również współpracujący z nimi autorzy, redaktorzy i konsultanci, sami są rodzicami i właśnie dla rodziców stworzyli pierwszą serię publikacji do nauki angielskiego w domu. Metodykę "Angielskiego dla rodziców" doceniły m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, które wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku Kreatywność i Innowacji, Uniwersytet Dzieci - partner edukacyjny oraz British Council Poland - partner akademicki.

(c) copyright by deDOMO Education sp.j.

Dodaj komentarz


Po co wydawać pieniądze na nauczyciela języka angielskiego dla swojego małego dziecka ? Dzięki temu ebookowi można bez problemu z łatwością samemu pomóc dziecku w nauce tego jakże ważnego języka !
Otwórz drzwi dziecku na świat i ucz go języka.
Zgadzam się z poprzednikami że ta wersja zawiera więcej porad, ale jak najbardziej jestem z niej zadowolona i mogę polecić ją wszystkim !
Warto kupic zarówno tę wersję jak i przewodnik metodyczny.


Dość zaskakująca i ciekawa metoda nauki. Tym razem zawierający więcej porad. Nie przeszkadzała mi odmienność od "Angielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny deDOMO". Obie pozycje tworzą całość.


To jest bardziej praktyczna część materiałów do metody deDOMO. Choć jest przydatna i napisana prostym językiem, bardziej podoba mi się "przewodnik dla rodziców" - jest w nim więcej merytoryki, mniej porad.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj