ebook Angielski dla dzieci 6-8 lat. Ćwiczenia. Jesień - Katarzyna Piechocka-Empel

Angielski dla dzieci 6-8 lat. Ćwiczenia. Jesień

Różnorodne ćwiczenia oraz słowniczek ułatwiające naukę języka angielskiego w nauczaniu początkowym. Opierają się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej. Zostały opracowane przez doświadczonego anglistę specjalizującego się w nauczaniu najmłodszych. Za pomocą tej książki dziecko pozna pierwsze słówka dotyczące jesieni. Wybrane rozdziały: In the rain, Autumn in the park, In the garden, Halloween. „Angielski dla dzieci” uczy pisania i wymowy oraz pozwala połączyć naukę z zabawą.Autumn months Autumn in the forest In the rain Animal friends Autumn in the park Autumn game Trees and leaves In the garden Garden tools Halloween Słowniczek

Dodaj komentarz


Wspaniale opracowana książeczka z ćwiczeniami z języka angielskiego z zakresu JESIEŃ . Ćwiczenia te opierają się na pamięci wzrokowej .
Nauka połączona z zabawą , którą prezentuje ten zbiór są niezbędne, aby pociecha chciała się uczyć .
Dziecko może w bardzo łatwy, szybki i przyjemny sposób poznać angielskie słownictwo, samo będzie się chciało uczyć ! Warto kupić mu tego ebooka, aby od małego mógł mieć styczność z tym językiem, który teraz otwiera drogę do świata ! Rodzicę - nie czekajcie z kupnem !

Tralalalalalala - 25 czerwca 2013 00:06

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj