ebook A po co jechać do Portugalii? Szlakiem wina - Półwysep Setubal - Dorota Górniak,Dariusz Lewandowski

A po co jechać do Portugalii? Szlakiem wina - Półwysep Setubal

Multimedialny przewodnik po jednym z regionów Portugalii, przeznaczony dla turystów, amatorów wina i przedsiębiorców.

Dodaj komentarz


Świetny przewodnik dzięki, któremu lepiej poznamy Półwysep Setbul. Dzięki temu przewodnikowi możemy zdecydować się na nietypowe wakacje, których nie zapomnimy do końca życia. Książeczka ta jest również rewelacyjna dla osób, które dotychczas z winem nie były związane w żaden sposób, ponieważ pozwala on w szczególności na niekonwencjonalne podróżowanie, po miejscach, dzięki którym dobrze poczujemy klimat Portugalii, a nie będą zatłoczone przez turystów. Osobiście sama chciałabym się na takie wakacje udać dlatego wszystkim to gorąco polecam.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 14:16


Jest to świetny przewodnik, jedna z trzech części opisujących niezwykły świat Portugalii. Ja już wiem co będę robić w najbliższe wakacje.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 20:01


Setubal znany jest ze swojej tradycji winiarskiej, w szczególności popularnego Periquita. Nie jest to jedyny ich flagowy produkt, bo równie dobrą renomą cieszy się Moscatel. W przewodniku, oprócz sporej ilości informacji o winach, znajdziemy opis ciekawych miejsce do zwiedzania. Ciekawa pozycja dla osób chcących odkryć uroki Portugalii.

Artem - 28 marca 2013 11:38

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj