ebook MAMA BUSZ. Przygody przewodniczki w afrykańskich rezerwatach przyrody - Dorota Kozarzewska

MAMA BUSZ. Przygody przewodniczki w afrykańskich rezerwatach przyrody

Zbiór opowieści autorki o ukochanej Afryce, każdy rozdział zawiera opis spotkania z innym gatunkiem dzikiego zwierzęcia. W historiach snutych przez doświadczoną podróżniczkę wybrzmiewa zachwyt nad egzotyczną przyrodą oraz respekt wobec świata dzikiej natury, gdzie piękno łączy się z bezwzględnością. To także zachęta dla wszystkich kobiet, które próbują zmienić swoje życie, by nie bały się realizować swoich pasji i żyć zgodnie z własnymi wartościami.

"Moje opowieści o buszu niech będą inspiracją dla wszystkich kobiet, które pragną zmienić swoje życie. Nie bójcie się. Idźcie za marzeniami. Bez względu na to, ile macie lat oraz ile błędów za lub przed Wami. Wędrując, odnajdziecie drogę do domu. Każda przewodniczka czy przewodnik opowie Wam o Afryce w inny sposób. Te historie są moje. Tak je zapamiętałam".

Dorota Kozarzewska - warszawianka z rodzinną domieszką Kresów. Pasjonatka przyrody afrykańskiej. W 1996 roku jako pierwsza Polka ukończyła szkołę przewodników po buszu w Republice Południowej Afryki. Prowadzi Biuro Wypraw Moremi Africa, zabierając Gości na wyprawy "szyte na miarę". Autorka kilku wystaw fotograficznych. Ponad osiem lat temu przeniosła swoje prywatne życie, dwa koty brytyjskie i bogatą biblioteczkę na Zanzibar. Czas dzieli między ukochaną Warszawą, górskimi szlakami, tanzańską, tropikalną wyspę oraz podglądanie życia w krajach Afryki.

 

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj