Migrena stop! - Piotr Obmiński

Migrena stop!

0,0

Jak skutecznie zwalczyć ból głowy i zapomnieć na zawsze, czym jest migrena?

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak negatywne skutki ma ból głowy? Coraz więcej ludzi skarży się na tę, wydawałoby się, dość pospolitą dolegliwość. Coraz więcej osób dotyka migrena. Czy należysz do osób, które to ignorują i zamiast zapobiegać faszerują się wyłącznie chemikaliami?

Każdy rozsądny człowiek wie, że lepiej i przede wszystkim taniej jest zapobiegać chorobom, niż je leczyć. Migrena to choroba wywołująca przewlekły i niezwykle silny ból głowy. Czy wiesz, że istnieją naturalne sposoby, dzięki którym migrena nie będzie już dla Ciebie taka straszna?

Wbrew pozorom istnieje mnóstwo porad, które zastosowane w praktyce są niezwykle skuteczne, o czym przekonało się już wiele osób. Ty też możesz skorzystać z publikacji Migrena stop!, dzięki czemu:

- Będziesz wiedział, jak zdusić ból głowy w zarodku.

- Poprawi się Twoje ogólne samopoczucie i efektywność zawodowa.

- Zaoszczędzisz sporo pieniędzy wydawanych do tej pory na tabletki.

- Zapomnisz raz na zawsze, czym jest migrena.

Zacznij już teraz zwalczać ból głowy i skorzystaj z naturalnych metod i sposobów, które z pewnością poprawią Twoje samopoczucie. Tylko Ty możesz sobie pomóc. Jeśli masz już dosyć tabletek i złego samopoczucia, czas wypowiedzieć ostrą walkę Twojemu wrogowi, jakim jest migrena.

Dodaj komentarz


Miewałam często okropne migreny , środki przeciwbólowe , nawet te najsilniejsze niestety nie przynosiły pożądanego skutku i nie zwalczały bóli... nie wiedziałam co robić , badałam się , ale lekarz nie wykrył żadnej choroby, twierdził , że to reakcja na zmiany klimatu , a dokładniej po prostu różnice ciśnień. Wszystko super , tylko nie mogłam wytrzymać z bólu , a w sumie stosowanie najsilniejszych środków przeciwbólowych wpływa negatywnie na cały układ pokarmowy i nie chciałam mieć kolejnych dolegliwości. Nie powiem że ta książka mnie uratowała czy zwalyczyła dolegliwości , ale dzieki niej , lepiej znosze zmiany pogodowe i lepiej znosze napady bolów głowy !


Przyczyny migreny nie są dokładnie poznane. Teorie są różne i często wzajemnie sprzeczne. Leki przeciwmigrenowe często pomagają, ale nie są dobrym rozwiązaniem, więc zainteresowałem się metodami naturalnymi. Poradnik byłby całkiem ciekawą pozycja gdyby prezentował nowe metody niewymagające stosowania leków. Niestety większość zawartych w książce porad już dość dawno uznano za mało skuteczne. Poza tym jest zbyt ogólny, a tak jak napisali przedmówcy migrena to sprawa indywidualna.


Cierpię na migreny i ciągle poszukuję skutecznych metod na ich zwalczanie. Farmakologia nie jest dobrym rozwiązaniem, dlatego preferuję metody naturalne. Niestety w tym poradniku nie odnalazłam niczego nowego. Niektóre metody są stare i całkowicie nieskuteczne. Nie rozumiem dlaczego tu się znalazły. Idea poradnika jest jak najbardziej na miejscu, ale sama forma powoduje uogólnienie problemu, a każda migrena jest inna. Poradnik niestety nie podejmuje podejścia indywidualnego.


Niestety w tej książce opisano wszystkie możliwe metody z tych... nieskutecznych. Każda migrena jest inna. Są odmiany, na które pomaga tylko farmakologia.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj