ebook Diana – Moja Historia - Andrew Morton

Diana – Moja Historia

Wstrząsający światowy bestseller, który Diana pomagała pisać, i który ukształtował jej los i przeznaczenie oraz zmienił królewska rodzinę na zawsze.

Istnieje tylko jedna prawdziwa i źródłowa biografia Diany, księżnej Walii: ta, w której powstawaniu ona sama sekretnie brała udział. To jest właśnie ta książka.

O Lady D opublikowano setki książek – biografie oparte głównie na plotkach i  żalach niechętnej służby, ograniczonym widzeniu przyjaciół lub tzw. przyjaciół oraz ilustrowane zdjęciami, pstrykanymi przez paparazzich.

„Diana – Moja historia” opiera się na zarejestrowanych na magnetofonie wywiadach, przekazanych w sekrecie przez księżną Walii Andrew Mortonowi w czasie głębokiego kryzysu w małżeństwie księżnej oraz w jej życiu, ilustrowanych unikalnymi kolorowymi fotografiami, które ona  sama dostarczyła. Odkąd życie Diany tak dramatycznie się zakończyło, ta książka jest tak bliska autobiografii, jaką świat kiedykolwiek może otrzymać.

Prasa o biografii „Diana – Moja historia”:

„Najlepiej udokumentowana i miarodajna książka o rodzinie królewskiej, jaka kiedykolwiek powstała”  – Sunday Times

„Nowoczesna klasyka, książka, która zmieniła życie tych, którzy byli jej bohaterami” – London Evening Standard

„…wiarygodny, intrygujący, lecz także alarmujący portret ‘ostatniej ikony dwudziestego wieku’ ”– Daily Telegraph

Dodaj komentarz


Świetna książka, która pokazuje życie nie tylko księżnej Diany, lecz całej rodziny królewskiej od innej strony, zupełnie nam nieznanej. Nie jest to bowiem książki pisana przez żądnych sensacji autorów, a książka pisana można powiedzieć przez samą księżną, która dostarczała Mortonowi świetny materiał do redakcji. Rzuca zupełnie inne światło na całą otoczkę walijskiej familii. Warto przeczytać

Luczin - 9 lutego 2014 13:25

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj