ebook Ja, anielica - Katarzyna Berenika Miszczuk

Ja, anielica

Beleth, Azazel, Kleopatra i Śmierć znani z powieści „Ja, diablica” powracają! A to oznacza, że już nikt nie będzie się nudził.

W życiu Wiktorii ponownie zjawia się przystojny diabeł. Rozbija jej związek z Piotrem i ma nietypową prośbę - chce odzyskać swoje anielskie skrzydła. Czy dziewczynie uda się zwrócić złotookiemu Belethowi marzenia? Przed Wiktorią stają naprawdę trudne wybory - bo z jednej strony zabiegający o jej miłość śmiertelnik, a z drugiej... no właśnie, diabelnie przystojny upadły anioł. W dodatku akcja przeniesie się do nieba. A tam pojawią się kolejni bohaterowie - zabawne putta, podstępny Moroni, rodzice Wiktorii i oczywiście syn szefa, jeżdżący najnowszym maserati...

Nieprzyzwoicie zabawna książka o niebiańsko-piekielnej rzeczywistości. Do diabła - to trzeba przeczytać!

Niech się chowają Zmierzchy i inne Edwardy, my mamy swojego czarnowłosego diabła Beletha, złośliwego Azazela i diablicę Wiktorię, posiadającą największe i najsilniejsze moce ze wszystkich!

z recenzji czytelniczki, lubimyczytac.pl

Dodaj komentarz


Niestety drugi tom trylogii wypada blado i znacznie gorzej od poprzedniego. Utarte schematy, brak logiki w zachowaniu bohaterów i fabule. Miszczuk znacząco obniżyła loty. Jedynymi zaletami sa ciekawa okładka oraz fakt, iż książkę te czyta się dość szybko. Jednak nie jest to w stanie wynagrodzić pozostałych braków. Szkoda, bo było nawet fajnie w części pierwszej. Niestety nie mogę tym razem polecić.


Dalsze przygody Wiktorii. I co? Dalej to samo, czyli sprawdzone metody (skoro raz się udało...), główna bohaterka pożal się Boże, mnóstwo nielogiczności, naciągany humor. Jak takie coś zostało zatwierdzone do druku?


Jeśli można pisać o aniołach bez powagi i bez logiki, to tej pani się udało. Powieść brzmi jak pisana podczas przerw w szkole.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj