ebook Zdrowa kuchnia sandomierska - Artur Bielowski

Zdrowa kuchnia sandomierska

378 przepisów – kuchni regionalnej i nie tylko na: zupy, coś na drugie, sosy, potrawy z ryb, potrawy z grzybów, surówki, sałatki, marynaty, solanki, wędliny, ciasta, ciastka, ciasteczka, potrawy słodkie i desery, przyprawy, nalewki, likiery, piwa, miody, napoje

Dodaj komentarz


Gotowania jest moim największym hobby od wielu lat. Myślę jednak, że ważne jest również, aby gotować zdrowo, odżywianie jest bardzo ważnym elementem naszego trybu życia. Warunkuje ono liczne procesy w naszym organizmie, dzięki czemu wpływa bezpośrednio na nasz stan fizyczny i psychiczny. W tym wypadku przepisy te pochodzą z regionu Sandomierza no i oczywiście wszystkie te przepisy cechuje fakt, iż są one zdrowe. Bardzo fajna pozycja dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać.

Tralalalalalala - 26 czerwca 2013 02:40


Lubię gotować i eksperymentować w kuchni. Każda książka kucharska w jakiś sposób mnie przyciąga. Szczególnie bliskie są mi kuchnie mało upowszechnione (regionalne i egzotyczne). Nie sądziłam, że "Kuchnia sandomierska" może zawierać tak wiele ciekawych przepisów. I to nie tylko na popularne dania, ale też chociażby wędliny, czy piwo (co niezwykle zainteresowało mego męża). Polecam każdej pani domu, która dba o dobre jedzenie.

Doris - 1 maja 2013 21:36

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj