ebook Uzdrawiający sen - Janusz Konrad Jędrzejczyk

Uzdrawiający sen

Jak nauczyć się śnić sny, które uzdrowią Twoje ciało, umysł, przywrócą Ci energię i dobre samopoczucie?

Uzdrawiające sny są wspaniałym, wyzwalającym przeżyciem, którego każdy powinien doświadczyć. Uwalniają od długotrwałych napięć fizycznych i psychicznych. Poprawiają samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Jakie korzyści da Ci umiejętność śnienia uzdrawiających snów?

- Poprzez uzdrawiające sny możesz uwolnić się od chronicznego zmęczenia, spadku energii, rozkojarzenia, otępienia i nerwowości, bólów mięśni i stawów, sprawić, że Twój umysł stanie się jasny i klarowny.

- Dzięki uzdrawiającym snom możesz się budzić w doskonałym nastroju, wypoczęty, spokojny, pełen doskonałego samopoczucia, doświadczając pełnego komfortu fizycznego i psychicznego.

- Dzięki uzdrawiającym snom przekonasz się, że sen może być cudownym, odświeżającym doświadczeniem, zmieniającym Twój sposób funkcjonowania na jawie — czyniąc go wolnym od stresu oraz napięć, i sprawiając, że życie staje się przyjemne, twórcze i radosne. Uzdrawiające sny mogą zmienić Twoje życie łatwiej niż myślisz i w dużo większym stopniu, niż sobie wyobrażasz.

"Jak wykorzystać sen do uwolnienia się od stresu, zmęczenia oraz zwiększyć swoją energię — te i wiele innych praktycznych wskazówek uzyskać można, czytając tę książkę. Sen to nie zmarnowany czas!"

Sławek, elektronik

Dodaj komentarz


Nie polecam tej książki, szczerzę wątpię w umiejętność śnienia uzdrawiających snów ;p błagam czy ktoś w to wierzy ?
to jest oczywiście tylko moje osobiste zdanie, którym nie należy się przejmować , ale myślę , iż to same bzdury.
Nasz organizm chyba "śni ", to co chce i co najbardziej nasza dusza przeżywa i przecież i tak nie wiele z tej ogromnej ilości snów pamietamy, że niby miałyby nas one jeszcze uzdrawiać ? ja nie wierzę,
jednak jak chcecie to przeczytajcie tę książke i przekonacie się sami czy to wszystko prawda i czy możnać śnić sny , które uzdrawiają .

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj