ebook ANGIELSKI Najważniejsze idiomy - Opracowanie zbiorowe

ANGIELSKI Najważniejsze idiomy

 

ANGIELSKI Najważniejsze idiomy Przykładowe zdania,  umożliwia poznanie wyrażeń idiomatycznych i kolokacji niezbędnych do swobodnego i błyskotliwego porozumiewania się w języku angielskim.

 

Książka adresowana jest do osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy), które chcą poszerzyć czy urozmaicić swój zasób słownictwa oraz posługiwać się żywym, współczesnym językiem. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do matury rozszerzonej z języka angielskiego oraz do FCE, ponieważ znajomość idiomów jest niezbędna podczas pisemnej oraz ustnej części tych egzaminów.

 

Idiomy uporządkowano w 24 rozdziałach tematycznych. Znaczenie każdego z nich zostało zilustrowane zdaniem, co ułatwia zapamiętanie wyrażeń i jest pomocne podczas powtórek przed egzaminami czy testami.

Wszystkie wyrażenia w książce zostały przetłumaczone na język polski.

Dodaj komentarz


Idiomy to jak wiadomo bardzo ważna część każdego języka obcego, często to właśnie od opanowania tego materiału zależy nas sukces w danym języku. Dlatego nie warto ryzykować i po prostu zakupić ten produkt, który gwarantuje nam szybki postęp w niedługim czasie. Naprawdę wspaniała pozycja warta naszej uwagi. Osobiście bardzo skorzystałam na zakupie tego i dlatego właśnie tak gorąco to polecam, myślę, że nikt się nie rozczaruje.

Tralalalalalala - 26 czerwca 2013 02:14

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj