ebook Angielski Gramatyka. Praktyczne repetytorium dla początkujących i średnio zaawansowanych -  Nieznany,Opracowanie zbiorowe

Angielski Gramatyka. Praktyczne repetytorium dla początkujących i średnio zaawansowanych

Angielski Gramatyka

(Książka)

Praktyczne repetytorium

dla początkujących i średnio zaawansowanych

Angielski Gramatyka

- praktyczne repetytorium

- dla osób początkujących i średnio zaawansowanych,

- dla studentów, uczniów, samouków i słuchaczy szkół językowych,

- przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne

- tabele koniugacyjne i zestawienia czasowników nieregularnych.

Angielski Gramatyka to napisany przystępnym językiem podręcznik dla początkujących i średnio zaawansowanych. Wyczerpująco objaśnia najważniejsze zagadnienia gramatyki języka angielskiego oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce.

Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego roku anglistyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć certyfikat FCE.

Repetytorium objaśnia 63 najważniejsze zagadnienia, m.in. zastosowanie czasów, stronę bierną, mowę zależną, użycie rodzajników, przyimków oraz zaimków. Część teoretyczna uzupełniona jest licznymi przykładami zastosowania reguł w praktyce.

 

Dodaj komentarz


Fantastyczne repetytorium z języka angielskiego, dzięki niemu gramatyka nie będzie już więcej stanowiła dla nas problemu. Pamiętam , że również i moje początki z tym językiem nie były łatwe, lecz ta książeczka zdecydowanie mi pomogła. . Kto by czegoś takiego nie chciał. A cena również nie jest zła. Myślę, że warto skorzystać. Myślę, że ilość haseł jest satysfakcjonująca i sprosta wymaganiom większości potencjalnych nabywców. Dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z tym wspaniałym językiem.

Tralalalalalala - 26 czerwca 2013 01:48


Wszystkie zasady gramatyczne fajnie wyjaśnione. Także polecam do nauki angielskiego.

Panna z mokrą głową - 22 marca 2013 17:01

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj