ebook The Little Match Girl. Fairy Tales - Peter L. Looker

The Little Match Girl. Fairy Tales

Here it is !

We are presenting the series comprising 12 most popular Fairy Tales ever.
Beautiful illustrations; easy, clear and comprehensible narration; clever, always up-to-date stories - these are only few features out of many this version is filled with.

Ebooks we are about to publish are created the way to move a reader to the bygone times where the fiction mingles with wisdom of our forefathers, where the evil is always defeated.  Adventure sucking in the listener and keeping them strongly until the last bit of the story is let out.

Epub version of the ebook we are about to present contains audio story accompanied by music and athmospheric sound efects.

In case an ebook doesn’t work properly please check for latest updates of you reader or/and application you are going to use.

Audio files for listening purposes will be found in ePub version of the ebook. If the sound is not audible we refer you to the technical specification of the device you are going to use.

Dodaj komentarz


Bardzo popularna książka tym razem w odsłonie angielskiej. To jedna z tych historii, które każde dziecko dobrze zna, a jeśli nie to znaczy, że powinien czym prędzej ją poznać, Świetny pomysł na prezent dla dziecka, jak wiadomo dzieci języki przyswajają szybciej, dlatego myślę, że powinno im się czytać tego typu utwory. Zawsze łatwiej uczyć się w ten sposób angielskiego, kiedy czytamy coś co jest nam już dobrze znane. Bajka ta jest pełna magii, dosłownie i jak sądzę zauroczy każdego. Po wielu latach miło przeczytać coś takiego i wrócić wspomnieniami do dziecięcych lat.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 21:16


Kolejne, tym razem anglojęzyczne, wydanie jednej z chyba najsmutniejszych bajek. Jako mała dziewczynka za nią nie przepadałam, a brak szczęśliwego zakończenia dodatkowo wzmacniał niechęć. Wersja w języku angielskim jest dobrym sposobem, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, by podszkolić swoje umiejętności w zakresie słówek. Jak w całej serii dodatkową atrakcją są ilustracje. Choć to smutna bajka, zachęcam do jej poznania.

YoAnna - 27 maja 2013 20:33


Jedna z bardziej znanych bajek funkcjonujących od lat w zbiorowej świadomości. Tu w wersji angielskiej, która może okazać się dobrą pomocą naukową dla uczących się tego języka. I wcale nie muszą to być dzieci. Moim zdaniem forma ebooka jest lekkim nieporozumieniem. Dzieci wolą tradycyjne książki, szczególnie, że ta jest bogato ilustrowana. Można oczywiście wydrukować, ale to już nie to (poza tym atrament też kosztuje).

Doris - 13 maja 2013 18:41


Jejciu, dopiero teraz zdałam sobie sprawę, ze "little march girl" to Dziewczynka z zapałkami. Ale fajowo.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 20:08


Trudno powiedzieć coś ponad to że jest to klasyka. W wersji angielskiej może przydać się osobą które uczą się tego języka.

Aleksandra Skibińska - 16 kwietnia 2013 17:54


Klasyczna baśń Andersena w pięknym wydaniu w języku angielskim. Dla starszych dzieci, które zaczęły uczyć się tego języka. Inne osoby szlifujące swoje umiejętności też mogą skorzystać.

Cezary Kolczuga - 16 kwietnia 2013 17:40

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj