ebook The Little Gold Fish. Fairy Tales - Peter L. Looker

The Little Gold Fish. Fairy Tales

Here it is !

We are presenting the series comprising 12 most popular Fairy Tales ever.
Beautiful illustrations; easy, clear and comprehensible narration; clever, always up-to-date stories - these are only few features out of many this version is filled with.

Ebooks we are about to publish are created the way to move a reader to the bygone times where the fiction mingles with wisdom of our forefathers, where the evil is always defeated.  Adventure sucking in the listener and keeping them strongly until the last bit of the story is let out.

Epub version of the ebook we are about to present contains audio story accompanied by music and athmospheric sound efects.

In case an ebook doesn’t work properly please check for latest updates of you reader or/and application you are going to use.

Audio files for listening purposes will be found in ePub version of the ebook. If the sound is not audible we refer you to the technical specification of the device you are going to use.

Dodaj komentarz


Ale tu „tłok”. Czy ta bajka jest aż tak popularna czy po prostu łatwo napisać do niej komentarz? Książeczka jest ładnie wydana (świetne ilustracje) ale jest krótka. Uatrakcyjnia ją fakt istnienia w wersji angielskiej, co może (ale nie musi) być pomocne przy nauce tego języka. Dodatkowa obecność plików dźwiękowych podnosi atrakcyjność tej pozycji. Wada jest niestety wersja elektroniczna (mając na uwadze ilustracje).


Bardzo popularna książka tym razem w odsłonie angielskiej. To jedna z tych historii, które każde dziecko dobrze zna, a jeśli nie to znaczy, że powinien czym prędzej ją poznać, Świetny pomysł na prezent dla dziecka, jak wiadomo dzieci języki przyswajają szybciej, dlatego myślę, że powinno im się czytać tego typu utwory. Zawsze łatwiej uczyć się w ten sposób angielskiego, kiedy czytamy coś co jest nam już dobrze znane. Bajka ta jest pełna magii, dosłownie i jak sądzę zauroczy każdego. Po wielu latach miło przeczytać coś takiego i wrócić wspomnieniami do dziecięcych lat.


Jedna z popularniejszych bajek, które zna chyba każdy, tym razem wersji angielskiej. Któż z nas nie marzył, by złapać taką złotą rybkę, która spełni nasze trzy życzenia. Historia rybaka i jego niezmiernie irytującej żony. Całość opatrzona jest dodatkowo ilustracjami i uzupełniona plikami audio, co ma na celu bardziej zainteresować i urozmaicić lekturę młodym odbiorcom. Zachęcam do zapoznania się z tą bajką.


Któż nie zna tej bajki? Można powiedzieć, że większość z nas zna ją na pamięć. Doskonałe ilustracje, które przyciągną niejedno dziecko, a wersja obcojęzyczna może okazać się dobrą pomocą naukową (dla uczących się języka angielskiego i to nie tylko dla dzieci). Dzieci tak naprawdę wolą książki niż patrzeć się w monitor, więc trochę dziwi mnie fakt wydania bajki w formie ebooka. Są wprawdzie czytniki ebooków, ale to nie jest tani wydatek.


Nigdy nie lubiłem tej bajki. Wersja angielska może być jednak przydatna w nauce języka. Trzeba pochwalić wspaniałe wydanie.


Złota rybka to bajka o dobrym choć głupawym rybaku i jego koszmarnej żonie. I o tym, ze należy uważać, czego sobie życzysz. Nie lubię jej, jest irytująca.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj