Tajna wiedza o zarabianiu w sieci - Andrzej Wojtal

Tajna wiedza o zarabianiu w sieci

0,0

Tajna wiedza o zarabianiu w sieci to nie tylko kurs zarabiania w sieci z firmą Gogle, ale również kompendium wiedzy na temat zarabiania w sieci Internet.

Dzięki temu ebookowi prócz zarobionych pieniędzy zdobędziesz wiedzę skrzętnie ukrywaną przez największych bossów e-marketingu, a także bardzo szybko nauczysz się sprawniejszego posługiwania komputerem i programami internetowymi. Nie ważne jest, jaki poziom wiedzy informatycznej reprezentujesz, krok po kroku przeprowadzę Cię przez potrzebne programy i narzędzia służce do pracy.
Wiedzę, którą tutaj ujawniam zdobyłbyś na pewno innymi sposobami, ale zajęłoby ci to długie lata nauki i kosztowało sporo pieniędzy wydanych na zakup podręczników czy szkoleń.

Jeżeli dodasz do tego ebooka własną kreatywność oraz systematyczność, gwarantuję, że wiedza ta przyniesie Ci satysfakcję finansową.

 

Andrzej Wojtal o sobie: jestem już prawie „dziadkiem”, lecz komputery i Internet to moja pasja, która trwa nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Interesuję się również psychologią, tańcem, muzyką i elektroniką. Pisanie książek stało się dla mnie pasją dopiero niedawno, więc postanowiłem podzielić się nieco swoją wiedza.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj

Wydawnictwo e-bookowo.pl


© Copyright by Andrzej Wojtal & e-bookowo

Projekt okladki: Jarosław Drążek

ISBN 978-83-7859-040-8

Wydawca:
Wydawnictwo internetowe e-bookowo www.e-bookowo.pl

Kontakt:
wydawnictwo@e-bookowo.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości bez zgody wydawcy zabronione. Patronat medialny:

Wydawnictwo e-bookowo.pl

Andrzej Wojtal

Tajna wiedza o zarabianiu w sieci

Słowo wstępne

„Tajna wiedza o zarabianiu w sieci” to nie tylko kurs zarabiania w sieci z firmą Google, ale również kompendium wiedzy na temat zarabiania w sieci Internet. Informacje zawarte w e-booku pozwolą Ci zapoznać się z najbardziej dochodowymi sposobami zarabiania w Internecie, począwszy od Google Adsense, programów partnerskich, email marketingu i zarabianiu na wiedzy.

Dzięki temu e-bookowi, oprócz zarobionych pieniędzy, zdobędziesz wiedzę skrzętnie ukrywaną przez największych bossów e-marketingu, a także bardzo szybko nauczysz się sprawniejszego posługiwania komputerem i programami internetowymi.

Wiedzę, którą tutaj ujawniam, zdobyłbyś na pewno innymi sposobami, ale zajęłoby Ci to długie lata nauki i kosztowało sporo pieniędzy wydanych na zakup podręczników czy szkoleń.

Postarałem się abyś otrzymał porady, które faktycznie będą potrzebne do pracy i przedstawiłem je w sposób usystematyzowany. Poradnik ten zadziała, na 100% jeżeli będziesz wykonywał wszystko w takiej kolejności jak tu jest opisane, czyli od rzeczy łatwych do trudnych.

Nie osiągniesz oczekiwanych rezultatów czekając na cud, internet nie daje nic za darmo, aby coś osiągnąć potrzebna jest praca, czasami bardzo ciężka.

Jeżeli jesteś leniem daj sobie spokój i zajmij się czymś innym. Chociaż jeżeli kupiłeś tego, e-booka to znaczy, że chcesz pracować nie boisz się wyzwań i chcesz stać się niezależny finansowo.

Pamiętaj to jest twój wybór i wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Sposobów na zarabianie w sieci jest bardzo wiele, począwszy od klikania w reklamy, czytanie płatnych emaili, nagrywaniu reklam produktów, handel na Allegro aż do sposobów, o których mówi niniejszy e-book.

W jakim sposobie zarabiania odnajdziesz się to już zależy tylko od Ciebie. Zanim zapoznasz się z głównymi technikami zarabiania, musisz dowiedzieć się rzeczy, które są dla Ciebie bardzo, bardzo ważne. Samo kupienie poradnika nie spowoduje, że zaczniesz od razu zarabiać znaczne sumy i być potentatem finansowym internetu, do tego abyś zaczął odnosić sukcesy finansowe w internecie potrzebna jest odpowiednia wiedza i włożona Twoja praca.

Praca, którą będziesz wykonywać musi być bardzo systematyczna, codzienna i sukcesywna, każdego dnia musisz zadbać o to, co robisz w najmniejszych szczegółach, musisz codziennie coś poprawiać, rozwijać i dodawać coś nowego. Jeżeli nie zadbasz o stałe polepszanie swojego e-biznesu w internecie nigdy nie zaczniesz zarabiać.

Pamiętaj tylko praca i przede wszystkim praca systematyczna i regularna pozwolą na zarabianie. Sam ten e-book na temat technik zarabiania, mimo, iż jest bardzo dobrym poradnikiem nie pozwoli na zarabianie, do tego potrzebne jest Twoje samozaparcie i motywacja, to Ty musisz sobie powiedzieć:

TAK – OD DZISIAJ CHCĘ ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET, PRZECZYTAM TREŚCI ZAWARTE W E-BOOKU, WYBIORĘ TECHNIKĘ, KTÓRA MI ODPOWIADA I ZACZNĘ ZARABIAĆ.

BĘDĘ PRACOWAŁ SYSTEMATYCZNIE, CIĘŻKO, UPARCIE I SOLIDNIE BEZ W WZGLĘDU NA POGODĘ, NASTRÓJ CZY DZIEŃ TYGODNIA (NIEDZIELA CZY PONIEDZIAŁEK).

Praca w internecie nie jest może pracą wymagającą używania siły, ale na pewno wymagającą systematyczności i to jest podstawa pracy w sieci.

Pamiętaj, jeśli już poznasz treści zawarte w e-booku, skup się na zastosowaniu tej wiedzy, musisz zacząć ją stosować w praktyce i sprawdzić, która z technik przynosi najlepsze rezultaty. Po porównaniu wyników wybierzesz właściwą dla siebie technikę i zaczniesz szybko zarabiać naprawdę bardzo duże pieniądze.

Ilość pracy włożonej jest proporcjonalna do uzyskiwanych zarobków. Pamiętaj im więcej pracy włożysz tym więcej pieniędzy zarobisz.

Musisz wiedzieć, że internet to nie jest źródło gdzie tryskają pieniądze, sama sucha wiedza nikomu też nie pozwoliła na zarabianie. Musisz codziennie coś poprawiać, ulepszać i zmieniać by dążyć do jak najlepszego wprawienia się w wir pracy.

Trening i doświadczenie czynią mistrza.

Abyś łatwiej przebrnął przez gąszcz zagadnień związanych z internetem postanowiłem umieścić w e-booku słowniczek wyjaśniający najważniejsze pojęcia, z jakimi się spotkasz. Zachęcam Cię również do korzystania z pomocy Google oraz samouczków w narzędziach, z których będziesz korzystał.

Życzę czytania ze zrozumieniem i owocnych sukcesów w zarabianiu.

Zarabianie z największą firmą świata GOOGLE

Za chwilę dowiesz się jak założyć bloga, własną stronę internetową, jaką nadać im nazwę, aby była dobra i chwytliwa, jak podłączyć reklamy Google Adsense pod swoja stronę. Dowiesz się również jak znaleźć dochodową niszę w Google i jak wypozycjonować swojego bloga czy stronę, aby bardzo szybko znaleźć się na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach, co pozwoli na uzyskaniu bardzo wielu odwiedzin w stosunkowo niedługim czasie.

Chodzi tu oto, aby uzyskać przy minimalnym pozycjonowaniu strony jak największą ilość odwiedzin dziennych (20.000 – 30.000 i więcej).

Zanim zaczniesz zarabiać musisz zapoznać się z pewnymi nazwami, których tu użyłem. Słowniczek podręczny jest na końcu e-booka i jeżeli jest coś niejasne to koniecznie do niego zajrzyj. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakie potężne narzędzia służące zarabianiu pieniędzy są w twoim zasięgu, właśnie w GOOGLE.

Tajna wiedza, którą tu zawarłem będzie teraz dostępna dla Ciebie i w Twoim zasięgu ręki. Wystarczy abyś tylko chciał z niej skorzystać, nie będę Ci opisywał tu jak zarabiać grube miliony złotych, chociaż nie jest to całkiem niemożliwe, ale skupię się na realnych możliwościach, które sam sprawdziłem zanim przekazałem Ci tę wiedzę. Uważam, że na początek wystarczy, jeśli dorobisz sobie do budżetu domowego 500-1500 zł w miesiącu pracując od 6 do 10 godzin w tygodniu. Jeżeli uznasz, że metody te są warte poświęcenia większego czasu automatycznie podniesie to twoje zarobki. Zarabianie w internecie
z pomocą Google nie zostało jeszcze wyczerpane, a wiele metod zarabiania jeszcze nawet do naszego kraju nie dotarła. Być może Ty okażesz się pionierem w nowej dziedzinie e-biznesu życzę Ci tego z całego serca, a teraz zapraszam do poznania i wprowadzenia w życie praktycznej wiedzy.