ebook Syzyfowe prace Stefana Żeromskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja - Magdalena Zambrzycka

Syzyfowe prace Stefana Żeromskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Dodaj komentarz


Każdy Polak powinien tę książkę przeczytać ponieważ stanowi ona ważny element naszej historii, dziedzictwa kulturowego. Pokazuje walkę Polaków z rusyfikacją, dzięki walce którą podjęli Polacy wyraźnie widać, że właśnie proces rusyfikacji, którego się podjęto jest niczym tytułowy syzyfowa praca, ponieważ niezależnie od tego jakie działania podejmą Rosjanie Polacy zawsze będą pamiętali kim są i będę walczyli za naród, kraj i język. W sumie książkę tę czyta się dość przyjemnie i łatwo pomimo trudnej tematyki, która została poruszona w utworze. Nie uważam, żeby posłużenie się streszczeniem zamiast przeczytania książki było czymś dobrym, jednak niektórzy mogą mieć problem ze zrozumieniem książki i wtedy wypracowanie okazuje się ratunkiem.


Syzyfowe prace Żeromskiego nie są lekturą dla każdego, dla niektórych bywają wyjątkowo trudne do przebrnięcia. Toteż streszczenie i opracowanie bywa bardzo przydatne, szczególnie tak dobrze przygotowane jak to.


Czy warto, to już sprawa dyskusyjna. Na pewno jest lepsza niż wiele innych.


ok, koment o streszczeniu - nie bierzcie, jeśli nie przeczytacie książki :) naprawdę warto poświęcić czas na tę lekturę.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj