ebook Świat według Clarksona 1 - Jeremy Clarkson

Świat według Clarksona 1

„Świat według Clarksona” to tryskająca humorem książka, w której jak zwykle niepoprawny Clarkson dzieli się z nami swoim spojrzeniem na pełen absurdów świat. Z charakterystyczną dla siebie ironią bezlitośnie obnaża bezsens wielu aspektów życia we współczesnej cywilizacji.

Z książki dowiemy się, jak funkcjonuje psychika mężczyzny, dlaczego nie warto być milionerem i jak polować na lisy używając radziecki noktowizorem. Clarkson wyjaśni, dlaczego powinno nam być żal Concorde'a i zniechęci nas do posiadania prywatnego basenu. Zdradzi nam, czy lubi Niemców i Unię Europejską oraz opowie, jak opiekował się trójką swoich dzieci pod nieobecność żony.

Przed lekturą „Świata według Clarksona” uprzedźcie przebywające w pobliżu osoby, że często będziecie parskać śmiechem!

Dodaj komentarz


Wbrew pozorom nie jest to książka o motoryzacji. Ciekawe spojrzenie na otaczający świat okraszone humorem (czasami zbyt dosadnym). Politycznie niepoprawne ;)

Cezary Kolczuga - 27 marca 2013 07:21


Działalność Clarkson'a rozszerzyła się poza, jego ulubioną, branżę motoryzacyjną. Tym razem skierował swoje baczne spojrzenie na otaczający go świat i postanowił opisać, w sobie tylko znany sposób. Jego humor jest momentami bardzo dosadny, tylko po to by za chwilę przenieść się na wyżyny subtelności i niedomówień. Jedno jest pewne, z tą książka nie można się nudzić.

Artem - 26 marca 2013 23:39

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj