Siła ludu - Krzysztof Lip

Siła ludu

0,0

W czasach średniowiecza trudno znaleźć spokój w życiu codziennym. Mieszkańcy dwóch sąsiadujących ze sobą wiosek wiedzą o tym bardzo dobrze. Od lat toczą ze sobą spory, które kosztują ich wiele krwi. Wszystko wygląda na to, że kolejny rozejm ma się już ku końcowi i obie wioski zaczynają przygotowania do kolejnej małej wojny. Jednak tym razem ich wzajemne problemy są częścią poważniejszego konfliktu, który czeka całe królestwo.

Nadciąga bowiem w ich stronę liczna armia, której nikt się nie spodziewał. Na rozkaz króla mężczyźni z wiosek mają natychmiast dołączyć do dowódców wojsk królewskich, by bronić okolicznych zamków.
Jednak czy uczynią to, wiedząc o tym, że wroga armia atakuje najpierw wioski? Czy podążą, by służyć pod rozkazami człowieka, który gardzi nimi i podstępnie zabił ich największego wojownika?

Spis treści

1. Sąsiedzi
2. Mały problem na wschodzie
3. Razem można wszystko
4. Niedoceniona siła
5. Południowe wybrzeże

KRZYSZTOF LIP - urodzony w 1981 r. w małym miasteczku na Śląsku – Żory, gdzie do tej pory mieszka i pracuje. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.
Od zawsze interesował się filmem i światem stworzonym przez ich twórców. Zajmuje się pisaniem książek oraz scenariuszy. Jego największym dotychczasowym sukcesem jest wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Agencję Aktorską „Gudejko” na scenariusz kryminalny. Zadebiutował swoją pierwszą powieścią Wędrówka przez życie, która została już wydana zarówno w formie elektronicznej jak i papierowe

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj

Wydawnictwo e-bookowo.pl


© Copyright by Krzysztof Lip & e-bookowo

Projekt okładki: Krzysztof Lip

ISBN 978-83-7859-279-2Wydanie I 2014


Wydawca:
Wydawnictwo internetowe e-bookowo www.e-bookowo.pl

Kontakt:
wydawnictwo@e-bookowo.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości bez zgody wydawcy zabronione.

Wydawnictwo e-bookowo.pl

Krzysztof Lip

Siła ludu

 

mapka
Spis treści

1. Sąsiedzi
2. Mały problem na wschodzie
3. Razem można wszystko
4. Niedoceniona siła
5. Południowe wybrzeże