ebook Praktyczny Kurs Pisarstwa - Katarzyna Krzan

Praktyczny Kurs Pisarstwa

Jak napisać fascynującą książkę z intrygującą fabułą i odnieść sukces?

Rozpoczynasz właśnie swoją przygodę z pisarstwem? Twoja wyobraźnia z pewnością szaleje, a Ty marzysz o przelaniu swoich myśli i stworzeniu niesamowitego dzieła...

Pytanie tylko - jak sprawić, aby czytelnicy nie przeczytali, a pochłonęli Twoją książkę, z wypiekami na twarzy mrucząc pod nosem "Genialne!" Opowiadaliby swoim znajomym, że nie mogli się od niej oderwać i z niecierpliwością przerzucając strony zupełnie stracili poczucie czasu.

Pewnie wydaje Ci się, że wystarczy przecież usiąść i zacząć pisać. Jeśli masz talent, to pomysły same przyjdą do głowy. Proszę bardzo - pisz! To, że w ogóle coś piszesz jest pierwszym krokiem do sukcesu. Ale czy nie lepiej zapoznać się najpierw z paroma regułami warsztatu pisarza, opracowanymi przez praktykujących mistrzów pióra?

Czego się nauczysz, aby zadziwiać swoich czytelników?

- Jak konstruować emocjonującą fabułę?

- Jak prowadzić wartką narrację?

- Jak wykreować pobudzające wyobraźnię charakterystyki postaci?

- Jak tworzyć inteligentne dialogi?

- Jak budować sceny pełne napięcia?

- Jak wprawiać czytelnika w zachwyt w sekwencjach scenicznych?

Autorzy bestsellerów od lat wykorzystują podstawowe, niezwykle skuteczne techniki, dzięki którym ich książki po prostu pochłaniają czytelnika. Umiejętne konstruowanie fabuły, struktury książki, zabiegów językowych to więcej niż połowa sukcesu. Już teraz dołącz do grona pisarzy, którzy znają te tricki.

Dodaj komentarz


Praktyczny kurs pisania? Chyba praktyczny kurs ogłupiania. Przepraszam za sarkazm, ale dziwią mnie takie pozycje, z których tak naprawdę niewiele się wynosi. Porady tu zawarte w najlepszym przypadku będą mało przydatne.


Jest to kolejna książka z rodzaju tych, których nie warto czytać. O ile nie odmawiam pani Krzan inteligencji, to jej sposób pisania jest dowodem na to, że te porady są nic nie warte - czytając tą książkę miałam ochotę uciec do najczarniejszej jaskini. Pełno w niej bzdur, a język przywodzi na myśl mowy propagandowe.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj