ebook Wychowaj szczęśliwe dziecko - Glenda Weil,Doro Marden

Wychowaj szczęśliwe dziecko

 

Książka zawiera praktyczne i sprawdzone porady, które pomogą zbudować dobre relacje z własnym dzieckiem oraz sprawić, żeby było szczęśliwe. Poradnik podpowiada, jak rozwiązywać problemy i rozmawiać na trudne tematy. Uczy, jak być stanowczym rodzicem, a jednocześnie okazywać dziecku miłość i szacunek na co dzień.

Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO?

- radzi, w jaki sposób okazywać dzieciom wsparcie i jak do nich mówić, żeby chciały się dzielić swoimi problemami;

- daje praktyczne wskazówki, jak unikać nieporozumień oraz jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe;

- pokazuje konkretne sytuacje z życia innych rodzin i uczy, jak wychować dziecko, które będzie świadome własnych uczuć, odpowiedzialne i pewne siebie.

O autorkach:

Glenda Weil i Doro Marden – od ponad 30 lat zdobywają doświadczenie, prowadząc grupy wsparcia i warsztaty, podczas których wysłuchują rodziców, analizują różne problemy i pomagają w ich rozwiązaniu. Twierdzą, że rodzicielstwo jest sztuką wymagającą ciągłego doskonalenia.

 

Więcej informacji: SamoSedno.com.pl

Samo Sedno to seria nowoczesnych poradników, które trafiają w samo sedno, czyli opisują esencję danego zagadnienia zrozumiale, praktycznie i konkretnie.

Dodaj komentarz


Podobno każda lektura na temat wychowania dziecka jest dobra. Niestety powstaje wtedy "szum informacyjny". Porady są często wzajemnie sprzeczne. trzeba się zdecydować na 2-3 konkretne dobre pozycje. tej bym do nich nie zaliczył.

Cezary Kolczuga - 19 kwietnia 2013 08:35


Wielu rodziców ma problemy w kontaktach ze swoimi dziećmi. Nie jestem pewna, czy jest to właściwa lektura dla nich, ale na pewno jest lepsza niż "mądrości ludowe" na temat wychowania.

Aleksandra Skibińska - 19 kwietnia 2013 08:29

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj